Güzellik

İç makyajla güzelleşin!

İç makyajla güzelleşin!

Normalde kadınlar daha pürüzsüz, daha canlı, daha enerjik görünmek için makyaj yapıyor, ancak makyajın yetersiz kaldığı durumlarda yapılması gereken bir uygulama var!

Güncellenme tarihi:

Normalde kadınlar daha pürüzsüz, daha canlı, daha enerjik görünmek için makyaj yapıyor. Ancak bazen gözaltı çok çukur olabiliyor, bazen girinti ya da çıkıntı sorunu görülüyor, makyaj bu boşlukları dolduramıyor. Bu durumda yağ enjeksiyonu boşlukları doldurarak yüze canlılık ve hacim kazandırıyor. O canlılık ve hacime iç makyaj deniliyor.Özel Avşar Polikliniği’nden Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yakup Avşar birçok ünlü ismin son yılarda tercih ettiği estetik müdahalelerden biri olan mikro yağ enjeksiyonu (Fat Make-Up) bir diğer adıyla İç Makyaj ile uzun süre güzel kalmanın mümkün olduğunu söylüyor.Özel Avşar Polikliniği’nden Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yakup Avşar “Son günlerin en önemli estetik trendlerinden biri olan Fat Make Up yani Mikro Yağ Enjeksiyonu ile hem doğal hem de çok daha genç görünebilirsiniz” diyor.

Yayın tarihi: 25.12.2013
22653
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.