Güzellik

Hollywood güzelliğinin sırrı: 3 boyutlu cilt toparlama

Hollywood güzelliğinin sırrı: 3 boyutlu cilt toparlama

Estetik dünyası, cerrahi müdahale olmaksızın cilt iyileştirmede yepyeni bir yönteme tanıklık ediyor: New Thermage CPT. Bu yöntemin uygulayıcılarından Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş bizleri bilgilendiriyor.

Güncellenme tarihi:
Hollywood güzelliğinin sırrı: 3 boyutlu cilt toparlama
New Thermage CPT cilt sıkılaştırma ve yüz ovalini toparlamada FDA onayı ve yapılan 500 bin uygulamanın tecrübesi ile yenilenmiş göz kapağı, karın, bacak ve kollar gibi çaresiz ayrıntılarda iyilik sağlamış ve estetikle ilgilenen aklıselim herkese cerrahisiz cilt iyileştirmede yüksek verimli olduğunu kanıtlamıştır.

Hollywood yıldızlarının tercihi

New Thermage CPT, yurt dışında sahne, sanat ve podyum dünyasında birçok ünlü isim tarafından tercih ediliyor. Madonna, Oprah Winfrey, Susan Walters, Cliff Richards, Kim Basinger, Demi Moore, Katie Holmes, Nicole Kidman, Penelope Cruz, Sarah Jessica Parker, Mel Gibson, Olivia Newton-John, Michelle Pfeiffer, Kirsten Dunst, Lindsay Lohan, Kate Winslet, Kim Kardashian, Linda Evangelista, Naomi Campbell, Cindy Crawford kullanan isimlerden bazıları.

Cerrahi facelift'e alternatif olarak tercih edilen New Thermage CPT yüze, göz kapağına, boyun bölgelerinde, karın, bacak, el ve kol gibi bölgeler için sarkmaya karşı en etkili yöntem. Tedavinin görevi yaşlanma sürecini durdurmak, doğal yaşlanmaya bağlı olarak yıllarca süregelen genç görünümü korumak... Yaşla birlikte kazanılan deneyimler ile kaybedilen kolagenin hayatımıza yansımasındaki mutsuzluk, mutluluk dengesini kurabilmiş, yaşı ilerlemiş ve daha çok kendine yatırım yapan şehirli kadınlarla yolculuğumuz botoks ile başladı yıllar önce. Botoks ile gergin duran alın ve göz çevresinin yanında, giderek artan göz kapağı çizgileri ve ciltteki sıkılık kaybını, hastamız bize "5. botoks'um ama neden eskisi gibi olmuyor" dediği zaman fark ettik ve anladık ki bir ayrıntıyı daha atlamışız.
Yayın tarihi: 30.04.2010
10510
YORUMLAR

ücreti nedir acaba. Teşekkürler

adoş 02.05.2011 22:21:08
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.