Güzellik

Gözaltı torbalarınız ne durumda?

Gözaltı torbalarınız ne durumda?

Yüzünüzün en önemli ve en hassas bölgesi olan göz çevrenizle barışık mısınız?

Yorgunluk ya da yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yer olan göz çevresinde zamanın izlerini silmenin en etkili yollarından biri de düzenli olarak kullanılan göz kremleri.

Yorgunluğun oluşturduğu şişlikler, uykusuzluğun neden olduğu halkalar ve yaşlılık belirtisi olarak kendini gösteren kırışıklıklar, günümüzün teknolojik ürünleri sayesinde artık çok da büyük bir sorun olarak algılanmıyor. Yeni içerikler sayesinde elde edilen sonuçlar neredeyse bir "sihir" gibi göz çevresini kusursuz hale getiriyor. Ve kozmetik ürünlerinin gerginleştirdiği, pürüzsüzleştirdiği, "ütülediği" göz bölgesi, uzun bir tatilin verdiği huzur ya da deliksiz bir uyku sonrasının dinlenmişliğini yansıtıyor.

Hiç de estetik görünmeyen gözaltı torbaları çoğunlukla yorgunluk, stres ve yaşlanma sürecinin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Peki ama gözaltı torbaları tam olarak nasıl oluşuyor? Tabii ki asıl neden cilt yaşlılığı: Gözaltı torbalarını, bağ dokusuyla birbirinden ayrılmış ve bastırılmış küçük yağ yastıkçıklarına benzetmek mümkün. Bu yastıkçıklar göz kasları dolayısıyla sürekli hareket halindedirler. Bağ dokusu sıkılığını kaybettiği an yağ dokusu da gözlerin altında gözyaşı torbası oluşturuyor. İşte tüm bu süreci düzenlemek için cilde enerji ve sıkılık sağlayan, ayrıca bağ dokusunu güçlendirici özel göz çevresi ürünlerini kesinlikle kullanmak gerekiyor.

Kırışıksız bir göz çevresi için

Daha genç ve sağıklı göz çevresini, anti-wrinkle, anti-dark ve antioksidan formülasyonlu Lineless göz kremi ile elde etmeniz mümkün. İçeriğindeki yeşil çay, C, E vitaminleri ve çeşitli doğal aktif maddeler, pürüzsüzleştirici ve sıkılaştırıcı bir etki yaratıyor. Ürün ayrıca göz çevresinin özel nemlendirme ihtiyaçlarını karşılayarak, göz çevresinde doğal bir canlanma sağlıyor, koyu siyah halkaların giderilmesine ve şişliklerin azaltılmasına yardımcı oluyor.
Yayın tarihi: 09.03.2007
1265
dahafazlası

cilt

,

goz

YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.