Güzellik

Göğüs büyütücü formül

Göğüs büyütücü formül

B-Success pahalı ve acıveren ameliyatlara güvenli ve etkili bir alternatiftir.

Göğüs büyütücü formül
Dolgun göğüsler istiyoruz!

Dişiliğin simgesi olan göğüslerin dolgun görünümlü ve bakımlı olması hem bayanlar hem erkekler için çok önemli...

Bitkisel içeriğe sahip B-Success, dünyada birçok bayan tarafından tercih ediliyor. Sıkı ve dolgun görünüm kazandırmaya yardımcı olan, ilaç sınıfına girmeyen, bitkisel gıda takviyesi B-Success, şifalı olduğu bilinen bitkilerden oluşuyor.

Meme bezlerinin gelişimine yardımcı olan çemenotu, östrojen benzeri etkiler sağlayan rezene, üreme organlarının sağlığını destekleyen saw palmetto, kadınlık hormonlarını destekleyen şerbetçiotu, emzirme dönemlerinde sütü arttırdığı söylenen peygamberdikeni, B-Success'te bulunan bitkilerden bazıları...

B-Success göğüs ölçünüzü arttırmak için tamamen doğal bıçaksız bir yöntemdir.

Özel formülü ile göğüs dokusunu düzenleyen hormonların üretimini çoğaltmaya destek olur. B-Success güvenle doku büyümesini stimule eder ve sonuçta göğüsler daha büyük, sıkı ve dolgun olurlar.

Sabah, öğle ve akşam tok karnına 1'er adet içilmesi önerilen B-Success, %100 bitkisel içerikli sahip olup, yan etkisi bulunmamaktadır.

Yonja Medikal güvencesi ile sunulan, perakende satış fiyatı 119,00 TL olan B-Success ürününe, www.b-success.com.tr sitesinden ya da 0216 444 99 65 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Advertorialdır.
noadpop
Yayın tarihi: 09.11.2010
1542
dahafazlası
YORUMLAR

ilaçla göğüs, penis büyüdüğü nerede görülmüş

asdifleyici 09.11.2010 13:04:22

bunların, hormonlara zararlı olmasından korkuyorum yaa :(

jane fonda 09.11.2010 12:32:16

yonja medikalın bu ürününü de kullandım ve çok memnun kaldım. eşimle olan ilişkimize heyecan geldi :)

yonja 09.11.2010 09:50:30
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.