Güzellik

Gergin bir boyun için 20 dakika yeter!

Gergin bir boyun için 20 dakika yeter!

Yaşlanmanın ilk belirtilerini gösterdiği bölgelerden biri olan boyun için, uzmanlar estetik ameliyata alternatif yeni yöntemler geliştirmeye başladı. Liposuction ya da cerrahi operasyonlar kadınların %80'i tarafından hala tercih edilse de, Slimlipo ağrısız, daha gergin bir boyuna sahip olma imkânı sunuyor. Üstelik sadece 20 dakikada...

Güncellenme tarihi:
Gergin bir boyun için 20 dakika yeter!
30'lu yaşlarına yaklaşan birçok kadının karşılaştığı en büyük sorunlardan biri göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklar ile boyun bölgesindeki sarkmalar... Kırışıklıklar her ne kadar kremlerle, çeşitli neştersiz yöntemlerle en aza indirgense, ne kadar kilo verilse de boyun, boyun altı ve gıdı bölgesindeki yağlar istenilen şekilde yok olmuyor ve bu da daha kilolu bir görünüm yaratıyor. Kilo alımı ya da doğuştan, genetik olarak var olan gıdı için bugüne kadar tek seçenek erken yaşta yoğun krem kullanımı ve estetik operasyonlardı. Ancak birçok kadın bıçak altına yatmak ve anestezi almak istemediği için plastik cerrahiye de alternatifler sunulmaya başlandı. Ülkemizde da uygulanan Slimlipo ile SmartUpo MPX, kısa sürede daha gergin bir boyun bölgesine sahip olmanızı sağlıyor. Amerika'da FDA onayı alan Slimlipo, dünya genelinde 3-4 yıldır uygulanmasına rağmen oldukça etkili sonuçlar veriyor.

Genellikle vücut şekillendirmede kullanılan yöntem ağrısız, kanamayı önleyen, kısa sürede iyileşmeye olanak tanıyan ve bandajlama süresi gayet kısa tutulan bir seyir izlediğinden daha sık tercih edilmeye başlandı. Plastik ve Estetik Rekonstrüktif Cerrah Dr. Hüseyin Güner; "Bu teknolojideki lazer yağ hücrelerine duyarlı... İşlem sırasında hastalarımız tamamen kendinde oluyor. Lokal anestezi sonrasında, yağlara özel bir solüsyon veriyoruz." diyerek işlemi anlatmaya başlıyor.

>>>>>
Yayın tarihi: 15.02.2010
4961
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.