Güzellik

Gençlik sırları burada!

Gençlik sırları burada!

Genç ve sağlıklı görünmek, yaşlılığa karşı direnmek... Konu üzerine verilen sihirli formülleri bir kenara bırakın. Çünkü genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın kuralları aslında hepimizin bildiği basit kurallar...

Bazı kuralları belki hemen hatırlayacaksınız, bir kısmı da bile bile göz yumduğumuz ya da vazgeçemediğimiz trend'lerin hayatımıza kattıkları. Oysa modayı bu kadar yakından takip etmek ve renk paletlerinin tüm renklerini cilde uygulamak da yaşlı gösterebilir.

Biz size güzel görünmenin altın kurallarını önereceğiz. Tamamen sezondan bağımsız bir şekilde, görüntünüzde belirgin değişikliklere hazır mısınız?

Güzelliğin ipuçları

Cildinize özel ideal cilt bakım programını bulduğunuzu varsayıyoruz. Asıl gerekli olan görüntünüz üzerinde önemli bir rolü olan üç ana destek.

Beslenme

Saçların ve tırnakların oluşumunu, onların kalın mı yoksa ince mi olacaklarını ya da cildin niteliklerini belirliyor.

Cildinizin parlak ya da enerjik olması için ne tarz beslendiğiniz değil vitamin ve mineral zengini yiyeceklerin alımı önem taşıyor.

Nemlendirme

Hiçbir zaman susamayı beklemeyin, aksine kendinizi motive olmadan su içmeye programlayın. Bunun anlamı günde en az iki litre sıvı almanın gerektiği.

Su, bilindiği gibi vücudu temizliyor ve cildi besliyor. Uzun bir parti gecesinin sonunda da su, adeta yaşam iksirine dönüşebilir. Alkolün kuruttuğu vücudun yeniden eski haline dönmesini sağlıyor.

Makyaj

Yüzünüze avucunuzun içiyle aşağıdan yukarıya doğru masaj yapın. Özellikle cilt bakımından önce sabahları ya da akşamları ideal.
Yayın tarihi: 20.11.2006
2222
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.