Güzellik

Gençlik kremlerin içinde gizli

Gençlik kremlerin içinde gizli

Yorgun görünümlü, canlılığını yitirmiş bir cilt... Göz altlarında oluşmaya başlayan morluklar, cilt yüzeyinde belirginleşen çizgiler, kuruluk ve cansızlık...

Kaynak: Kelebek

Tüm bunların artık bir sorun olmadığını biliyorsunuz değil mi? Zamanı kadınların lehine çeviren kremler, doğru kullanıldığında yaşlılık izlerini yok etme konusunda hayli iddialı.

Hava kirlililiği, stres, çevresel faktörler gibi modern yaşama dair tüm olumsuzluklar cildimize hasar veriyor. İlerleyen zamanla birlikte ciltte bariz bir şekilde kırışıklıklar, elastikiyet kaybı ve cansız bir görünüm oluşmaya başlıyor. Cilt yaşlanmasını hızlandıran tüm bu olumsuz etkilere yenilmemek, hayatının her döneminde aynanın karşısında korkusuz saatler geçirmek şüphesiz her kadının en büyük hayali. Artık, hayallerin gerçeğe dönüşmesi hiç de imkansız değil.

Çizgilere savaş açın...

Saf A vitamini olan retinolün kozmetik dünyasında kullanılmaya başlandığından beri kozmetikçiler, bu mucizevi maddeyi küçücük kavanozlarda sonsuz gençlik iksiri olarak kadınlara sunuyorlar. Ciltteki gevşemelere karşı savaşan, yaşlanmaya karşı güçlü bir önleyici etkisi olan retinol ile desteklenen anti-aging'ler cildin derin tabakalarına kadar ulaşarak cilt hatlarını yeniden belirginleştiriyor ve cilt yüzeyindeki ince çizgilere savaş açıyor. Yine de unutulmaması gereken en önemli nokta, bu gençlik iksiri kremlerin ciltteki kırışıklıkların iyice belirginleşip derinleşmeye başladığında değil, oluşmadan önce kullanılmaya başlanılması önemle tavsiye ediliyor. Böylelikle cildinizde oluşacak tüm zararlı etkilere karşı da önceden önleminizi almış oluyorsunuz.

Yayın tarihi: 06.05.2004
1112
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.