Güzellik

Gençlik iksirleri burada!

Gençlik iksirleri burada!

Cildimizin hep genç görünmesini istemek bizim de hakkımız. Bu yüzden işin sırrını bilmeli ve ona göre davranmalıyız.

gençlik iksiri

Cildi nemlendirme

Yorucu bir günün ardından yumuşak hareketlerle süreceğiniz nemlendirici maskeler anında etkisini göstererek cildin canlanmasını sağlıyor. Eğer nemlendirici bir maskeniz yoksa buz paketini de deneyebilirsiniz. Buzları fazla sert olmayan bir beze koyun ve yumuşak dokunuşlarla cildinizde gezdirin. Bu uygulamada kan dolaşımını hızlandırarak cildin pembe bir görünüme kavuşmasını sağlarsınız.

Kırışıklıklara acil bakım

Yumuşak etkili ampuller, temizlenen cildin yenilenmesini hızlandırır. İçeriğindeki vitaminler ve doğal maddeler yüzünüzü aydınlatır. Ampulün kullanımı çok basittir. Ürünü yüzünüze sürmeniz ve gözlerinizi kapatmanız yeterli. Birkaç dakika sonra cildiniz daha pürüzsüz olacaktır.

Bakışları canlandırma

Gözlerinizi dinlendirmeniz için onları birkaç dakika tıpkı uyur gibi kapatın. Gözlerinizin canlandığını ve parlak bir bakışa kavuştuğunuzu fark edeceksiniz. Bunun için avuçlarınızla gözlerinizi kapatın. Omuzlarınızı gevşetin ve bütün sorunlarınızdan uzaklaştığınızı düşünün.

Göz kırışıklıklarına bakım

Bitkisel özlü jeller, gözlerinizdeki kırışıklıkları hafifletir ve buradaki derinin ihtiyacı olan bakımı ve nemi sağlar. Jeli, göz çevresine yumuşak dokunuşlarla uygulayın.

Tercihi tonlar

Güzellik uzmanları pastel tonların gözleri belirginleştirdiği konusunda hem fikir.kaşlarınızın altına pastel tonlarda bir far sürün ve bunu parmak uçlarınızla dağıtın. Sonuca siz de şaşıracaksınız.

Kirpiklerinize doğru kıvrım

Gözlerinizin baştan çıkarıcı olması için kirpiklerinize rimel sürmek yeterli değildir. Kirpiklerinize gözlerinizin şekline uygun bir kıvrım vermeniz gerekir. Bunun için kirpiklere özel fırçaları kullanmalısınız. Bu fırçayla kirpiklerinizi yukarı ve içe doğru kıvırmalı ve ardından rimeli sürmelisiniz. Kirpiklerin birbirine yapışmasını önlemek için ise, rimeli kirpiklerin içine ve dışına doğru sürmelisiniz.

Her zaman genç görünen gözler için tıklayın!

Yayın tarihi: 14.03.2012
1969
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.