Güzellik

Gençliğiniz uzmanlara emanet

Gençliğiniz uzmanlara emanet

Teknoloji hayatımızı kolaylaştırmanın en inanılmaz yollarını keşfederken; tıp dünyası da nasıl "hem sağlıklı hem güzel hem de genç kalırız" sorusunu cevaplayan formülleriyle bizleri hayrete düşürüyor.

İyileştirici / Yenileyici Cilt Bakımının Lideri
Tıbbi kozmetoloji, bilimin verilerini en üst düzeyde kullanarak genç ve sağlıklı kalmayı destekleyen ürünleri kullanımımıza sunuyor.

Therapeutic Skincare / İyileştirici / Yenileyici Cilt Bakımı alanının A.B.D. deki lideri DDF (Doctor's Dermatologic Formula), çok özel cilt bakım serisiyle Türkiye'de de bilinçli tüketicilere profesyonel ürünler sunuyor.
Doktor Onaylıyor, Eczacı Öneriyor

DDF (Doctor's Dermatologic Formula) ürünleri, dermatologlar ve plastik cerrahlar tarafından önerilen aynı zamanda eczanelerde de satışa sunulan ürünlerdendir.

Özel ciltlere özel formüller

DDF ürünleri; hücreleri beslemek ve cildi gençleştirerek sağlık kazandırmak üzere tasarlanmış; vücutla sinerji içinde çalışarak cildin yavaşlayan hücresel metabolizmasını aktive eder.

DDF Doctor's Dermatologic Formula serisinde;

• Anti-Aging, kırışıklık Önleyici ve gidericiler
• Yaşlanma izlerini onarıcılar
• Elastikiyet kaybına karşı cildi sıkılaştırıcılar
• Cilt lekelerini gidericiler
• Akneli ciltler için özel ürünler
• Göz çevresi ürünleri, bulunuyor.

Tıbbi Kozmetik Alanında, İlklerin Firması
New York'un önde gelen dermatologlarından Dr. Howard Sobel ile Beslenme&Bitkibilim uzmanı Elaine Linker ve ekibince geliştirilen DDF; büyüme faktörünü (growth factor) tıbbi kozmetik dünyasına ilk taşıyan şirket olarak, iyileştirici/yenileyici cilt bakım ürünlerinde yeni bir dönemin açılmasını sağlamıştır. Ayrıca 11 antioksidanı bir arada bünyesinde bulunduran ilk cilt bakım ürünlerini sunarak, dermatoloji uzmanlarından "formülasyon yeterliliği en yüksek ürünlerin başında geldiği" onayını almıştır.

DDF A.B.D. de kazandığı başarısını ve liderliğini; Türkiye'de de Ross Pharma Kozmetik ve İlaç firmasının güvencesinde sürdürmeyi hedefliyor.
Yayın tarihi: 12.01.2005
947
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.