Güzellik

Genç kalmak takıntı haline mi geliyor?

Genç kalmak takıntı haline mi geliyor?

Henüz herkesi etkisi altına alan bir rüzgar olamasa bile, genç kalmak Türkiye'deki ve dünyadaki ünlülerin en büyük takıntısı haline gelmiş durumda. Öyle ki estetik operasyonlarla gençleşmeye çalışan ünlüler sayılamayacak kadar fazla. İşte en çok dikkat çeken yerden, Hollywood'dan birkaç örnek.

Güncellenme tarihi:
Madonna bu şubat ayında Berlin Film Festivali'nde boy gösterdiğinde bir anda dedikoduların merkezi oldu. Ama yönetmenliğini üstlendiği Filth and Wisdom (Pislik ve Bilgelik)filmiyle değil (kİ eleştiriler de oldukça ilgi çekiciydi), görünüşü nedeniyle. Madonna çok heyecan verici görünüyordu. Kırışıksız, kusursuz, yanaklar gergin ve başarılı bir şekilde doldurulmuş, göz kapaklarında hiçbir sarkma belirtisi yok... Popun Kraliçesi'nin filmin gösterildiği günün akşamında yemek yediği ünlü restoran "Entrecote"un şefi Thomas Frede, daha sonra "Tagesspiegel" adlı Alman gazetesine şöyle dedi: "Dürüstçe söylemek gerekirse çok iyi gözüküyordu. Diğer genç kadınlardan hiçbir farkı toktu." Genç mi? Madonna 16 Ağustos'ta 50 yaşına basacak. Ama şu sıralar ancak 30'larının ortasındaymış gibi görünüyor ve yaşıtlarını imrendirecek kadar güzel, o ayrı bir konu.

Tabii ki sorarsanız bir dizi estetik müdahaleden geçtiğini itiraf etmeyecektir. Ünlü şarkıcı bir keresinde, "Estetik operasyonlara karşı değilim; karşı olduğum hakkında konuşulması... Ayrıca ben sadece uzaktan genç gözüküyorum" demişti. Yanında çalışanlardan birinin açıklaması ise şöyleydi: "İki metreden fazla yaklaşırsanız neler yaptırdığını görürsünüz, cildi o kadar gerginleşti ve inceldi ki, makyajsız olduğunda neredeyse şeffaf gibi." Tabii biraz insafsız bir açıklama bu... Madonna 30'lanndan itibaren genç görüntüsüne takviye yapmaya başladı. Önceleri kimyasal peeling'ler ve doğal dolgular, sonra Botox iğneleri. Birkaç yıldır klasik 'facelift' yani yüz germe ameliyatlarıyla gençliğini koruyor.

Yayın tarihi: 03.08.2008
3931
YORUMLAR

sürekli photoshop'lu dolaşmak gibi! harika! estetiğe hiç karşı değilim! gerektiğinde de yaptırırım! kendimi iyi hissettirecekse NEDEN olmasın?!!

sassy 04.08.2008 22:02:00
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.