Güzellik

Ebru Şallı, Dr.Murad ile cilt sağlığı ve bakımı üzerine konuştu!

Ebru Şallı, Dr.Murad ile cilt sağlığı ve bakımı üzerine konuştu!

Ebru Şallı, Murad markasının 45 ülkede yayınlanan kataloğunda yer alarak 2009'da markanın yüzü oldu.

Güncellenme tarihi:
Ebru Şallı, Dr.Murad ile cilt sağlığı ve bakımı üzerine konuştu!
Amerika'ya en son gidişinde, Murad markasının yaratıcısı ve dünyanın en iyi dermotologları arasında gösterilen Dr. Howard Murad ile bir röportaj gerçekleştirdi. İşte o çok özel dialogları sizinle paylaşıyoruz.

Ebru: Birçok kez Türkiye'ye geldiniz. Türk insanları sizde nasıl etki bıraktı? Özellikle cilt bakımı açısından baktığımızda, Türk kadınları nelere odaklanmalılar?

Murad: Bir kere, Türk kadınları çok güzel. Senin kadar güzel olmasalar da güzeller.

Ebru: Teşekkür ederim.

Murad: Ama, aslında biliyor musun, gözlemlediğim şey temel olarak çoğu kadın cilt bakımına çok özen gösteriyor. Birçok kadının güneş koruyucusunu ihmal etmediğini farkettim, ciltlerine bakım kremlerini mutlaka kullanıyorlar. Ayrıca Türk yiyecekleri de benim önerdiklerim ile çok iyi örtüşüyor. Çünkü çok farklı sebze ve meyve yetişiyor, faydalı yağlar var, balık var. Bu nedenle ciltlerine ve kendilerine iyi baktıklarını düşünüyorum.

Ebru: Türkiye'ye bir daha gelmeyi planlıyor musunuz?

Murad: Kesinlikle! Özledim bile...

Ebru: Murad markasının 2009 Uluslararası Yüzü olarak beni nasıl seçtiniz?

Murad: Aslında çok kolay oldu. İlk olarak, sadece dışarıdan değil, içerisi de güzel olan tanıdığım en güzel kadınsın. Seninle beraber vakit geçirme şansım olduğunda, sahip olduğun enerjiye, tutkuya ve ruhsal durumuna ne kadar dikkat ettiğine inanamadım. Çünkü, iyi duygular yayıyorsun, sana gelen herkese mutluluk yayıyorsun. Her zaman gülümsüyorsun ve hep mutlusun. Hep çevrendekileri önemsiyorsun ve yardım etmeye çalışıyorsun.

Ebru: Pozitif enerji!

Murad: Kesinlikle, sadece dış güzellik değil seninkisi.
Yayın tarihi: 21.11.2009
14671
YORUMLAR

Yazık demekki hiç güzel görmedi. Yada tehtid ettiler adamı.

NNN 09.12.2009 10:00:07

kadına demediğinizi bırakmıyonuz ama sırf çekemediğinizden yoksa güzel bulmadığınızdan değil

sewdaaa 27.11.2009 18:53:31

Nedense almanyada yasayan meshur zenginlerde cok saglikli yasamalarina ragmen böyle cimen suyu icmelerine ragmen ya rahim kanseri ya gögüs kanseri oluyor .....demek istedigim cok saglikli yasamak bazen ters etki yapabilir ,vücüdümüz herseye ihiyaci var ,mesela ben sigara icmem kanser olmustum ....33 yasinda üc cocuk annesiyim boyum 173 kilom 60 ve sisman da degilim ......ebru hanim doya doya cikolata dondurma yiyorum ve eminim senden mutluyumdur ...hayat cok kisa geberdinmi saten bir deri bir kemik kalican salla kasiklari be ......söyle doya doya bi

Ayse 21.11.2009 23:09:39

türkiye de değil uzayda yaşıyo bu kadın.millet krizle boğuşuyo,bir deri bir kemik olmuş insanlar ekmek parası için.aklını kendine sakla.bizim imkanlarımızla yaşarsa bir süre çimen suyuna ihtiyacı da kalmaz.herkez ondaki lükse sahip değil !

ayşe 21.11.2009 17:55:52

Ebru istediğin gibi yaşa, ancak bunu başkalarına da dayatma, diretme. Kimse senin gibi olmak zorunda değil (Haşa sen Yaradan değilsin). Başkaları seni istediği kalıba sokabiliyormu? Kendi yaşantısını empoze ettirebiliyor mu? Günde şu kadar çimen suyu içiyorum vs..

BİRİSİ 21.11.2009 13:09:23

Dr. Murad söyledide herkes inandımı şimdi Türkiye'de onun kadar güzel olamdığına. Bir kerede Sheron Stone'dan daha seksi olduğunu söylemişti. Herkes listediği gibi afları savurmakta özgür zaten. Birde mutluluğun insanı güzelleştirdiğinden bahsetmişler. Türkiye'deki yaşam koşulları itibariyle kim onun kadar rahat ve luxe içinde bir yaşam sürüyorda mutlu olsun, güzel görünsün. Bu ülkedeki bir çok insanın önceliği güzellik yada kilo değilki onun bibi sürekli bunlarla uğraşsın

Elvan 21.11.2009 12:06:47

Doktor Bey'in Ebru Hanım'ın yaşam şeklinden , geçirdiği estetik operasyonlardan haberi yokki bu kadar iltifat etmiş. Kadın zaten 'İLAH' benim diyor haddi olmadan iyice kanat takar artık.

AHU 21.11.2009 12:01:33

Doktor Bey, Ebru Hanım'a Türk kadınları senin kadar olmasada güzeller diye iltifat etmiş. Aslında bazı kişiler senin gibi estetitik geçirmemiş, senin kadar bakımlı değil, senin kadar spor yapmıyor, ancak senden daha güzeller demesi gerekirdi.

Alev 21.11.2009 11:59:03
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.