Güzellik

Dr. Nuri Soysal

Dr. Nuri Soysal

International Hospital Estetik-plastik Cerrahi Departman Şefi Op.Dr.Nuri Soysal sorularınızı cevaplıyor.

Güncellenme tarihi:
Sevgili İnternet severler;
Aylardır büyük bir titizlikle hazırlıklarını sürdürdüğümüz bu özel ve güzel kadın sitemizde elbette ki bir estetik, plastik ve rekonstrüktif bir cerrah olmalıydı. Siz internet sever hanımlara böylesi seçkin bir sitede seslenebilmekten çok mutluyum.


Sosyal ve ekonomik gelişime paralel olarak estetik plasti cerrahi gelişimi ve popülaritesi artmaktadır. Doğuştan veya sonradan oluşan problemlerle ilgilenen tıp dalımız popülaritesini daha çok estetik cerrahi kavramı ile arttırsa da, yanık sonrası oluşan problemler, trafik kazaları ile oluşan problemler, yaralanan yüz ve el-kol yaralanmalar, kanser sonrası bölgelerin oluşmuş deformasyonları, çocukların doğumsal oluşmuş problemleri hep plastik cerrahi kavramı içinde yer almaktadır.

Gelişen mikroskop cerrahisi ve lazer cerrahisi ile devam adımlarla ilerleyen ve takibi oldukça zorlaşan bu tıp dalı ülkemizde dünya standartlarına çok yakın düzeyde hizmet vermektedir.

Ekibim ve hastanemiz bu standartları yakalamak için sürekli kendini geliştirmektedir. Yurtiçi ve yurtdışından, özellikle komşu ülkeler ve Türki Cumhuriyetleri'nden bu hizmetlerden mutlu olan birçok hasta vesilesi ile bu sayı gittikçe artmaktadır. Gerçekten ülkemizde Estetik-Plastik cerrahi hizmetinin dünya standartlarında olması ile kişilerin bu hizmete daha sıcak bakmasına yol açmaktadır.

Ülkemizde yeterli bilgi birikimine sahip ve ülkenin ırksal özelliklerinin iyi analiz etmiş ve gerekli teknik donanımı bulunan estetik-plastik cerrahların bulunması, hastaların başka ülkelereki tedavi seçeneklerini düşünmemesi için yeterli gerçektir.

Op.Dr.Nuri Soysal
International Hospital
Estetik-plastik Cerrahi Departman Şefi


Sorularınız
Sorunuz ve cevabı için tıklayın..
Yayın tarihi: 05.04.2001
2896
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.