Güzellik

Dr. Mustafa Karataş, Gülben Ergen'i nasıl zayıflattı?

Dr. Mustafa Karataş, Gülben Ergen'i nasıl zayıflattı?

Ekranların en sevilen ve takip edilen yüzü Gülben Ergen, ilk oğlu Atlas'ın ardından ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. Aldığı kilolarla işi oldukça zordu. Göz önünde olup eski formuna bir an önce kavuşmalıydı. İşte bu noktada en büyük yardımı Dr. Mustafa Karataş'tan aldı.

Güncellenme tarihi:
Dr. Mustafa Karataş, Gülben Ergen'i nasıl zayıflattı?
Zayıflamanın sanıldığı kadar da zor olmadığını ispatladı bize Dr. Mustafa Karataş. Gülben Ergen'e verdirdiği kilolarla adını son zamanlarda sıkça duyar olduğumuz Karataş ile kabus kilolar ve uygulamaları üzerine konuştuk.

Son dönemde basında adınızı, Gülben Ergen'i zayıflatan doktor olarak sıkça duyar olduk. Sizin zayıflama yönteminizin diğer doktor ya da diyetisyenlerden bir farkı var mı?

Genel anlamda ilk belirtmem gereken ayrıntı, tıp doktoru olmamdır. Diyetisyen değilim. 6-7 yıldır profesyonel olarak medikal estetik alanında medikal estetik uzmanı olarak yer almaktayım. Uğraştığımız konu estetik anlamda, incelme ve daha düzgün konturlara ulaştırabilmektir. Yani hastalarıma Pazartesi, Salı, Çarşamba yenilecekler listesi vermek yerine, girdikleri sistemlerin gerektirdiği beslenme düzenlerini ayarlamaktan yanayım. Bahsettiğim gibi estetik incelme ve yağ kaybı ile sağlanan artı cildin sıkılaştırma tedavileriyle ilgili alan benim konumdur.

Kliniğinizde ne tür uygulamalar yapıyorsunuz?

Medikal estetik tamamıyla iyileştirme çabalarının yer aldığı tedavi protokollerinin genel isimlendirilmesidir. Sonradan kazanılan yüz ve vücut deformasyonlarına olabilirlik çerçevesinden sunulan çözümlerin gerçek tıbbi karşılığıdır. Kliniğimde vücut deformasyonlarının yanı sıra en çok vaktimi alan, elbette yüzle ilgili yaşlanmanın kazandırdığı olumsuz etkileri silme çabası. Bu konuda hem teknolojiyi doğru ve faydalı şekilde kullanmalı, hem de klasik yöntemlerle match edebilmelisiniz. Dönemsel olarak değişmekle birlikte anti-aging hastalarının yoğunluğu genel olarak daha fazla diyebilirim.
Yayın tarihi: 20.11.2009
20588
YORUMLAR

gülben ergen çok tatlı birisi, ayrıca bence çok iyi kalpli. neden yakışmasın üç çocuk annesine aslanlar gibi de yakışıyor. üç oğluda hayırlı evlat olur inşallah, onlar onu hiç üzmesin hanım bir kadın sesi de güzel fiziği de mutlu olur inşallah .......................,

sifa arıboğa 22.12.2011 09:39:13

ben gülbeni fazla sevmem itici bir kadın aşırı kibirli ve çok kendini beyenen sıradan biri bana göre fazla şımarık üç çocuk annesine hiiiiiiiiiç yakışmıyor kolay gelsin.

eylül aslan. 13.07.2011 20:47:00

mustafa bey meme küçültme operasyonuna ücretiniz ne kadar

gülşah tamam 11.06.2011 17:08:49

bu incelmenin fiyatı nedir ne kadara mal olur lütfen cvp yazınnnn

selma kapan 02.12.2010 21:53:57

ee hem maddi durumu ii olmayan bu parayı ödeyemeyen ne olacak kaderine mi küsecek yoksa dewlet hastesinde bi diyetisyene gdip ömür boyuu sıramı beklicek???

pelin 08.12.2009 00:11:21

ya gerçekten zayıflatıyormusunuz bendesemki mesela 76kiloyum ama 49 kilo olmak istiyorum mustafa bey desem zayıflayabilirmiym o kiloya düşebilirmiym düştükten sonra kilo almam dimi bu kiloları vermeye çok ihtiyacım varda cevap bekliyorum doktor bey

nu 25.11.2009 12:52:13

güzel bir zayıflama metodu

mustafa 20.11.2009 12:53:27

bel ve karın bölgesinin ne kadar süreyle inceltiyorsunuz.

sevcan yılgın 20.11.2009 11:58:19
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.