Güzellik

DHI ile "çim adam olmaya son!"

DHI ile "çim adam olmaya son!"

Dünyada 30 ülkede uygulanan, yepyeni bir metotla hiçbir iz bırakmayan ve saç dökülmesine kesin çözüm olan saç ekim tekniği "DHI No Touch", medikal estetik dünyasındaki özel duruşu ve yenilikçi kimliği ile ünlü Dr. Ceyda Şener'in uygulamalarıyla artık Türkiye'de...

DHI ile "çim adam olmaya son!"
Görselliğin ve tasarımın her geçen yıl daha da anlam kazandığı günümüzde, yaşam alanlarımıza dâhil ettiğimiz tasarımların ötesinde kendi bedenimizin tasarımına da odaklanmak son yılların yükselen trendi... Konuyla ilgili kişilerin özgüvenlerinde ve ruhsal yaşamlarında görülen olumlu etkiler, kariyer, aile ve sosyal çevrelerindeki başarılarını arttırıyor. "İnsan tasarımı, beden tasarımı" konularındaki çalışmaları ve dünyadaki yenilikleri Türkiye'ye ilk kazandıran uzman kimliği ile tanınan Dr. Ceyda Şener, sıkça görülen ve temelde tüm görünümü etkileyen bir soruna daha çözüm getiriyor; DHI No Touch... Medikal estetik uzmanı Dr. Ceyda Şener, saçları ya da kaşları dökülen kadın ve erkeklerin DHI No Touch sistemi ile daha doğal, gür ve kesin sonuçlar elde ettiğini belirtiyor. Bu yeni saç ekim yöntemi, kesilmeden, dikişsiz, çalışılan bölgede çukur açmadan ve de en önemlisi diğer tekniklere göre daha kısa zamanda, acısız ve natürel bir süreçle uygulanıyor.

"DHI No Touch" tekniğinde enseden tek tek alınan saç kökleri, cihaz yardımıyla başka sistemlerdekinin tam aksine demet demet değil açıklık olan bölgelere tek tek ekiliyor. Her türlü saç dökülmesi tipinde uygulanabilen bu yöntem, diğer saç ekimlerinde sıkça rastlanan morarma, şişlik, yara ve ağrı gibi sorunları da rafa kaldırıyor. Ekilen saç, kafa derisinin arkasındaki saçlardan alınıyor. Arkadan toplanarak öne ekilen saçlar daha sağlıklı ve güçlü oluyor. Müdahale sonrası elde edilen görüntü, diğerlerinin aksine pürüzsüz ve doğallığı ile kişilerin sosyal yaşamlarına rahatlıkla devam edebilmelerini sağlıyor. Sürecin sonunda da uzayan saçlar, suni duran çim adam görüntüsünden uzak, tamamen doğal, yenilenmiş ve sağlıklı bir forma kavuşuyor. Ayrıca ekilen saç uzamaya devam ediyor ve de kesinlikle dökülmüyor.

Kadınlar da dökülen, zayıf saçlarından ve küskün kaşlarından dertli
Kadınlarda da stres, hormonal değişiklikler, hamilelik ve ilerleyen yaş gibi sebeplerle görülen saç dökülmesi, artık bu yöntemle oldukça sağlıklı, doğal ve gür sonuçlara kavuşuyor. Özellikle uygulama boyunca görünümlerinde herhangi bir olumsuz yansıma oluşmaması, iş, ev ve sosyal yaşamlarına keyifle devam edebilmelerini sağlıyor.

Artık kalın ve doğal kaşlar moda
Kadınlarda sıkça görülen, küsmüş, çıkmayan, sağlıksız ve deforme kaşlar da artık bu yöntem ile tarihe karışıyor. Ne kadar doğal durduğu iddia edilse de dövme ile oluşan suni görünümlerin yerine DHI No Touch tekniği ile tamamen doğal kaşlara sahip olup, yüzün ifadesine anlam katabilmek mümkün. Bu yöntem son yıllarda kendini iyice belli eden ve yüze natürel, anlamlı bir görünüm kazandıran, kalın ve doğal kaş modası için de oldukça ideal.
Yayın tarihi: 24.01.2011
2645
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.