Güzellik

Daha Genç Görünmenizi Sağlayacak Yağlar

Daha Genç Görünmenizi Sağlayacak Yağlar

Zaman geçtikçe yüzünüzde bazı deformeler oluşmaya başlar. Bu deformeler neticesinde yüzünüz çökmüş görünecektir. Bu görüntüyü iyileştirmek için doğal yöntemlerden birisi yağlardır. İşte genç görünmenizi sağlayacak yağlar…

Güncellenme tarihi:

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı yaşlılık ve güneş lekelerini gidermek için birebirdir. Kırışık oluşumunu azaltır. Banyo yaptıktan sonra Hindistan cevizi yağını yüzünüze masaj yaparak uyguladığınızda yüzünüzdeki değişimleri göreceksiniz.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

ARGAN YAĞI

Yüzünüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Cildinizi sıkılaştırarak sarkmasını engeller. Uymadan önce cildinizi temizlemek için pamuk yardımı ile yüzünüzü argan yağı kullanarak silmelisiniz. Ayrıca her gün 1 yemek kaşığı argan yağı tüketebilirsiniz.

ARGAN YAĞININ SAÇA FAYDALARI NELERDİR?


NEEM BİTKİSİ YAĞI

Neem bitkisi yağı cildinize esneklik katar. Böylece cildinizdeki kırışıkları azalmasına katkı sağlar. Neem bitkisi yağını zeytinyağı ile karıştırarak her gece mesaj yaparak uygulayın. 10 dakika boyunca bekletin ve durulamayın.

NEEM AĞACININ FAYDALARI NELERDİR?


LAVANTA ESANSI YAĞI

Akne ve çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde doktor kontrolünde alternatif yöntem olarak kullanılır. Dudaklarda oluşan çatlaklar başta olmak üzere çatlakların tedavi edilmesine yardımcı olur. 1 çorba kaşığı aloe vera jeli ile karıştırarak her gün cildinize 10 dakika masaj yaparak uygulayın. Ardından bol su ile durulayın.

MAHMURE ÖZEL

Yayın tarihi: 09.01.2019
27496
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.