Güzellik

Cilt Bakımına Yeni Bir Soluk!

Cilt Bakımına Yeni Bir Soluk!

Arzum, kişisel bakım kategorisinde geliştirdiği yeni ürünü Arzum Bellissima FaceCleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti’ni Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan’ın sözcülüğünde, güzellik editörleri ve bloggerların katılımıyla tanıttı!

Güncellenme tarihi:


Arzum Bellissima FaceCleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti hakkında deneyimlerini paylaşan Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan “Günlük cilt bakımı için ideal bir ürün. Üçgen başlıkları sayesinde yüzün en kıvrımlı bölgelerinde rahatlıkla kullanılıyor. Cilt bakımındaki temel aşamalardan temizleme, peeling ve nemlendirme işlemi kolayca yapılabiliyor. Elle temizlemeye göre 7 kat daha etkin temizlik sağlıyor ve sonic titreşim teknolojisi sayesinde cildi tahriş etmeden derinlemesine temizliyor” dedi. Ayrıca Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan cilt bakımı hakkındaki önerilerini katılımcılarla paylaştı.
Özel tasarlanmış üçgen başlıkları sayesinde yüzün en kıvrımlı bölgelerinde rahatlıkla kullanılan Arzum Bellissima FaceCleansing Pro, elle temizlemeye göre 7 kat daha etkili çözüm sunuyor. İki farklı hız ayarı ve sonic titreşim teknolojisi bulanan Arzum Bellissima FaceCleansing Pro yüz temizleme, peeling ve mikro masaj fonksiyonu ile cilt bakımında uygulanan tüm özellikleri tek bir cihazda topluyor. 80 saniye otomatik zaman ayarıyla makyaj ve cilt temizliğini kolaylaştıran Arzum Bellissima FaceCleansing Pro aynı zamanda 20 saniyede bir temizlenen bölgenin değiştirilmesi için sesli uyarı sistemi bulunuyor. Yüzde 100 su geçirmez özelliği ile banyo esnasında da cildinizi sorun yaşamadan nazikçe ve derinlemesine temizlemenize yardımcı olacak olan Arzum Bellissima FaceCleansing Pro, duş rutininizin ayrılmaz bir parçası olmaya talip oluyor.Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektörünün pazar lideri konumunda olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım olmak üzere 6 ürün kategorisinde; 250’den fazla ürünü ile bulunuyor. Arzum’un uluslararası operasyonları Hong Kong’ta bulunan ofisi dışında dört kıtaya yayılan 30’a yakın ülkede sahip olduğu geniş dağıtım ağını kapsıyor. ‘Yenilikçi’, ‘tutkulu’, ‘samimi’ ve ‘özenli’ ‘ güvenilir” olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunmakta. TGI Global’in araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 10 markası arasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye’de 10 milyondan fazla evde kullanılmaktadır.

Yayın tarihi: 16.02.2016
1895
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.