Güzellik

Cilt bakımı boyut değiştiriyor!

Cilt bakımı boyut değiştiriyor!

Dünya güzeli Angelina Jolie'nin hem kendine hem de eşi Brad Pitt'e uyguladığı Dermaroller Türkiye'de.

Güncellenme tarihi:
Cilt bakımı boyut değiştiriyor!
Estetik sektörüne yön veren ve yeniliklerden bizleri haberdar eden Sağlık ve Estetik Danışmanı Şah Yaycı, önemli bir yeniliğin müjdesini veriyor.

İğneler cilt altına ulaşıyor!

Üzerinde mikro düzeyde 192 iğne bulunan küçük silindirik bir alet olan 'dermaroller', kişisel uygulama kolaylığı ve etkinliği sayesinde dermokozmetik sektörde büyük rağbet göreceğe benziyor. Özel olarak hazırlanmış bu mikro iğneler deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor.
Şah Yaycı yenlik için şunları söylüyor: "Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan silindirik küçücük bir aparat dermaroller. Bu aparatı cildinizde artı ve çarpı şeklinde turlarla hareket ettirdiğinizde her bölgede bir yıldız şeklinde tur atıyorsunuz. Ciltte kollojen ve growt faktör salınımını hızlandırıyor. Adeta bir lazer mekanizması gibi işliyor. Cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hale geliyor. Brangelina çiftinin uyguladığı bu pratik çözüme bir artı daha ilave ederek çok önemli bir ipucunu da size vermek istiyorum. Dermaroller'ı cildinizde gezdirip mikro kanalları açtıktan sonra hazır preparatlar halinde temin edebileceğiniz kök hücre ekstrelerini sürdüğünüzde inanılmaz sonuçlar elde ediyorsunuz".

Estetik sektörü sınır tanımıyor...

Hazırlıklı olun, yakında kendi müdahalelerimizi evde yapabiliriz! Çünkü evde kullanıma uygun profesyonel etkide ürünler piyasaya sürülmeye başlandı bile... Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde de gelişen bir takım trendler, bazı profesyonel ürünleri evde uygulamaya olanak tanıyor. İleri teknoloji ile üretilen büyüme faktörleri, kök hücre ekstreleri ve biyomimetik peptidler, bildiğimiz dermokozmetiklerden çok farklı çalışıyor.
Yayın tarihi: 14.01.2010
3484
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.