Güzellik

Cildiniz kişiliğinizin aynası!

Cildiniz kişiliğinizin aynası!

Burcunuz, vücut tipiniz, göz renginiz nasıl karakterinize ayna tutuyorsa cildiniz de aynı şeyi yapabiliyor. Uzmanlara göre cilt tipleri kişilik yapısını ele veriyor...

Düzgün ve yumuşak: 'Bebek cildi gibi' diye tanımlanan bu cilde sahip olan kişiler, başkalarına çok güvenir. Sadık ve hoş sohbettirler. Çabuk rencide olurlar. Alaya hiç tahammülleri yoktur. Kişilikleri gergin olduğu için kendilerini tutamayıp ağladıkları çok olur. Başkaları tarafından ciddiye alınmamak veya dalga geçilerek küçük düşmek en büyük korkuları arasındadır.

Düzgün ve sıkı: Gergin görünen parlak renkli cilt, ince bir yaradılışın göstergesidir. Böyle kişiler genellikle kültürlü olur. Güzel şeylere aşıktırlar. Kargaşadan nefret ederler. Titizdirler. Sanata karşı büyük eğilimleri vardır. Güzelliğe o kadar hayrandırlar ki, kadife, dantel, mücevher gibi şeyleri veya beğendikleri herhangi bir eşyayı sadece okşamak bile onlara zevk verir. Yaradılışlarında reddedilmez bir asalet vardır.

Kaba: Cildi kaba, gözenekleri açık olan kişilerin saçları serttir. Yüz hatları da kaba olur. Hal ve tavırları beceriksizdir. Sözlerinde de bir dobralık, hatta patavatsızlık sezilir. Dinamik ve kudretlidirler. Giyimlerine pek aldırış etmezler. Bir gömleğin kırışık olması, kravatın kostüme uymaması ya da ayakkabının boyasız kalması onlar için önemli değildir. Yüksek sesle konuşur ve gürültülü kahkaha atarlar. İçleri neyse dışları da odur. Mücadeleci ve dayanıklıdırlar.
Yayın tarihi: 23.03.2007
1877
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.