Güzellik

Bütçenize uygun güzellik

Bütçenize uygun güzellik

Güzel olmak için illa çok para harcamak gerekmez. Bazı konularda akıllıca davranmak yeter. Bu yazıda size bir kaç önerimiz var.

Bütçenize uygun güzellik

Size saç, yüz fırçası ve fondöten konusunda 4 ayrı önerimiz var.

Kendinden ışıklıymışcasına gözüken bir fondöten istiyorsanız, illa pahalı bir tane almanıza gerek yok. Sedefli gold ya da bej rengi bir göz farınız varsa, bunu kullandığınız normal forndöten'inize katınız.

Saçlarınızı iyi bir yerde kestirmek istiyor ama pahalı olduğunu düşünüyorsanız, saç ürünü üreticilerinin ya da büyük kuaförlerin eğitim geceleri vardır. Bunları bulmaya çalışın. Bazıları hiç ücret almaz ya da ufak bir ücret karşılığı bunu yapar. Ama böylece, saçınızı kestirebilir, rengini değişirtirebilir hatta fön çektirebilirsiniz. Ya acemi birinin eline düşersem diye korkmayın. Eğitim alan her kişini başında bir öğretmen olacaktır.

Tüm şampuanlar birbirine benzerler. Eğer ucuz bir şampuan alıyorsanız, içindekilere (ingradients) dikkat etmelisiniz. Listede su'dan hemen sonra sodium lauryl sülfat varsa o şampuanın diğer pahalı şampuanlardan çok da bir farkı yoktur. Alabilirsiniz.

Kuru ciltler söz konusu olduğunda, bitkisel fırçalar diğerlerine nazaran daha iyidir. Üstelik de daha ucuz.

Yayın tarihi: 09.03.2012
1682
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.