Güzellik

Burun Estetiğiyle Birlikte Hangi Ameliyatlar Yapılır?

Burun Estetiğiyle Birlikte Hangi Ameliyatlar Yapılır?

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Yusuf Can cevaplıyor; Burun estetiği ameliyatı ile aynı seansta yapılabilen diğer ameliyatlar nelerdir?

Güncellenme tarihi:

Estetik burun ameliyatı amacıyla bize başvuran hastalarımızla, gerek görüşme esnasında, gerek fotoğraf çekimi esnasında, gerekse fotoğrafların üzerinde çalışırken bazen dikkatimizi hastanın alt çenesinin geride ve küçük olduğu, bazen yanaklarda burun ve dudak arasında ciddi çökmeler olduğu, bazen de kulak yapısının görsel anlamda kepçe kulak ve iri kulak olduğu gözleriz. Bu ve buna benzeyen durumlar hastayla paylaşılır. Estetik burun ameliyatı esnasında en sık yapılan kulak estetiği kepçe kulak ameliyatı gelmektedir. Alt çene ağız içinden girilerek protez yerleştirilmesi, hastadan alınan yağ dokusunu özellikte yüzünde bulunan çökmüş yada incelmiş noktalara işlem uygulanması hastaya daha iyi görünüm verilebilir.

 

Yayın tarihi: 26.03.2015
2098
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.