Güzellik

Bu yılın starı Lipostar...

Bu yılın starı Lipostar...

Lipostar, yaz aylarına geri sayarken hala bölgesel fazlalıklarından ve selülitlerinden kurtulamayanların imdadına yetişiyor.

Bu yılın starı Lipostar...
İncelmek için her şeyi denediniz; diyet, spor çeşit çeşit cihazlar. Ancak hala kıştan kalma kilolarınız var ve kendinizi yaza hazır hissetmiyorsunuz.

Lipostar tam size göre! 3 günde bir sadece 20 dakikalık seanslarla uygulanan Lipostar ile, 5 seans sonra 2 beden incelmek mümkün oluyor. Üstelik ağrısız, sızısız ve morluksuz...

Lipostar nasıl çalışıyor?

Yağları ve selülitleri azaltmak için uzun süren Elektro Manyetik Alan Atımlı (PEMF) testler sonucunda, Lipostar, fiziksel tetiklemeyi sağlayan kan devinimini, lenf drenajı, sinirleri ve kasları harekete geçiren yeni bir konsept olarak ortaya çıktı. Fiziksel etki illüstrasyonlarında cilt içten Manyetik Enerji hareketlerine göre titreşim eğilimleri göstererek, yağ hücreleri arasındaki boşlukları genişletiyor ve böylece selülit olarakta bilinen bağlı dokular gevşiyor ve çözülüyor. Manyetik enerji sayesinde kırmızı kan hücresi içinde bulunan hemoglobini harekete geçirerek kan sirkülasyonunu arttırıyor.

Hangi bölgelere uygulanıyor?

Lipostar ile incelmesi istenilen tüm bölgelere uygulama yapılabiliyor. (Yağlı bölgeler, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi.)

Türkiye'de bir ilk olan Lipostar'ın diğer cihazlara nazaran avantajları neler?

- Güvenilir ve efektif kullanımı sayesinde direkt yağ hücrelerini yok ettiği için kalıcı etki sağlıyor.
- İlk seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar veriyor.
- Uygulama sırasında anesteziye gerek duyulmuyor.
- Uygulama sonrasında iz bırakmaz.
- Obezite hastalarına uygulanabiliyor
- Selülit tedavisinde çok başarılı sonuçlar veriyor.
- Bir seansta 3 ila 10 cm incelme sağlanabiliyor.

Manyetik Enerjiyi, Infrared, Lazer ve Titreşimi bir arada barındıran Lipostar'ın hızla yağları yakma özelliği sayesinde hem hala zamanınız varken kalıcı olarak incelebilir hem de selülitlerden kurtulabilirsiniz. Lipostar Bağdat Caddesi'nde bulunan The Nail Job'da uygulanıyor.
Yayın tarihi: 13.06.2011
2607
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.