Güzellik

Biçimli bir popo için

Biçimli bir popo için

Tamam, Jennifer Lopez'le popo yarıştırmak kolay değil. Ama yine de Formsante dergisinin ağustos sayısında verdiği 'biçimli popoya giden yollar' konusundaki önerileri uygulamaya ne dersiniz?

- Bu konuda başarıya giden en garantili yol merdivenlerde çalışmak! Yalnız bu konuda da tembellik yapmamalısınız. Eğer merdiven araları çok kısaysa o zaman merdivenleri birer birer değil ikişer ikişer çıkmalısınız. Bu sırada popo kaslarınızdan kuvvet almalısınız.

- Yine merdivende yapabileceğiniz basit bir egzersiz de iki ayağınızla tek bir basamak üzerinde durun. Topuklarınız biraz dışarda kalsın. Şimdi parmakuçlarında durun ve bacaklarınızla aşağı yukarı inmeye çalışın. Bu hareketi yaparken bacak kaslarından ziyade, özellikle popo kaslarını kullanmaya gayret edin.

- Durduğunuz yerde poponuzu bir sıkın, bir bırakın. Bu sırada duruşunuza da dikkat etmelisiniz: Karın içeride, omuzlar geride ve popo dışarıda olacak! Bakın şimdi daha güzel görünüyor değil mi?
Yayın tarihi: 29.07.2005
1622
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.