Güzellik

Bıçak altına yatmadan sarkık göğüslere çözüm

Bıçak altına yatmadan sarkık göğüslere çözüm

Hiçbir kadın sarkık göğüslere sahip olmaktan haz almaz. Ama böyle göğüslere sahip olan kadınlar, artık üzüntüyü bir yana bırakabilirler.

Güncellenme tarihi:
Bıçak altına yatmadan sarkık göğüslere çözüm
Yapısında hiç kas olmayan, tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sutyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler.

Göğüs bakımı için plastik cerrahiden çekinen, cerrahi müdahaleyi geciktirmek isteyen ve genel bir toparlama ve sıkılaşma sağlamayı amaçlayan kadınların imdadına Breast Fit yetişiyor. Son yılların en önemli gelişmelerinden sayılabilecek Breast Fit System, kadınlara bıçak altına yatmadan, ağrısız ve acısız, sağlıklı çözümler sunuyor.

Sistem sarkmalar, çatlaklar ve özellikle hamilelik sonrasında oluşan göğüs ucu koyuluklarının tedavisinde son derece etkili. Göğüsteki asimetrik görüntüyü tedavi ederken, düz göğüslere de hacim kazandırıyor.

Sistem 6 ayrı teknolojiden yararlanıyor. Bu teknolojiler sayesinde doku yenilenmesi, gelişmesi, cilt elastikiyetinde iyileşme yaşanıyor, düşük miktarda verilen elektrik akımı ile kas güçlenmesi sağlanıyor, yağ ısı enerjisine dönüştürülerek hızlı bir şekilde incelme oluyor, lenf, kan dolaşımı ve metabolizma gelişiyor, göğüs ucu renk koyulaşması sıkıntısı son buluyor.

Göğüs geliştirme, şekillendirme ve çatlaklara özel 10 ayrı programa sahip sistem ile yaklaşık 10 – 12 seans arasında sonuç alınmaya başlanıyor. Tavsiye edilen seans 20 iken, haftada 3 kez uygulanabiliyor. Kişinin problemine, yaşına, cilt yapısına göre bu sayı değişebiliyor. Sarkma, çatlak, büyütme uygulamaları için farklı süreler söz konusu. Acı ve ağrı yaşamayan kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebiliyor.

Hiçbir yan etkisi bulunmayan Breast Fit System, ameliyat ile alınabilecek başarının %80'i oranında başarı sağlayabiliyor ve böylece cerrahi müdahaleden çekinenlere ciddi bir alternatif sunuyor.

GÖĞÜSLER NEDEN SARKAR?>>>>>
Yayın tarihi: 04.12.2009
19895
YORUMLAR

Haber cok guzel ama breast fıt uygulamasını nerede yaptırabılırız bı bılgı verılmemıs anadolu yakasında bu uygulamayı yapan bır merkez varmı?

zeynep 07.12.2009 00:24:46
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.