Güzellik

Beyonce'den Kıskandırıcak Vücut Tüyoları

Beyonce'den Kıskandırıcak Vücut Tüyoları

Her zaman hafif balık etli, çekici vücut ölçülerine sahip Beyonce’un kıskandıran vücudunun tüyoları...

Güncellenme tarihi:

Beyonce’u sırrı bir kitap sayesinde ortaya çıktı. Şöyle ki; Beyonce, eşi Jay-Z ve daha birçok ünlü ismin spor eğitmeni olan Marco Borges yazdığı bir kitapta Beyonce’ın doğumdan kısa bir süre sonra fit bir görünüme kavuşmasının da sırrını vermiş. Bu sır yabancı ülkelerde Aqua Cycling olarak geçen suda bisiklet sürmekmiş.Bu sistem ülkemizdeki spor salonlarında var mıdır bilmem ama yurt dışında birçok kişinin göz bebeği olmuş durumda.

Neden mi?

Normal bisiklet sürme seansından çok daha kolay kilo verdiriyor, oldukça sağlıklı ve tercih edilesi bir yöntem.

Birçok sporun yapamadığı şeyi yapan bu spor, selülitleri yok ediyor.Çeşitli sebeplerden dolayı spor yapmakta zorlanan kişiler için çok uygun bir spor yöntemi olan Aqua Cycling hem suda olmanın rahatlığını hem de spor yapmanın hazzsını sunuyor.Bu yöntemin bir diğer güzelliği ise çok daha kolay uygulanabilmesi. Yani şöyle ki, uzunca bir süre spor yapmayıp sonra tekrar spor yaptığınızda vücudunuzda kasılmalar ve çeşitli ağrılar meydana gelir. Oysa bu yöntemde öyle bir şey yok. Hamlama durumu, dolayısıyla kaslarda oluşan zorlanma ünlülerin bir numaralı tercihinde söz konusu bile değil.

Yayın tarihi: 03.12.2014
18523
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.