Güzellik

Aylar boyunca bronz kalın!

Aylar boyunca bronz kalın!

Hangi bitkiler kalıcı bronzluk sağlıyor? Yaz boyunca naturel bronzluğa sahip olmanın yollarını Volkan Kurt anlatıyor.

Aylar boyunca bronz kalın!
"Bronz renkli güzellik" kadınlara müthiş bir çekicilik katıyor. Aynı zamanda, bronz tene sahip bir insan, kalabalıklar arasında fark ediliyor. Doğal bir bronz tene kavuşmak için, güneşin etki gücünü artıran bazı bitkilerin yağları kullanılıyor. Bu doğal bornozluk yağının özelliği hakkında doğal ürün uzmanı Volkan Kurt şunları söylüyor: "Bazı bitkisel yağların karışımı ile elde edilen doğal bronz ten, yaz boyunca kolay kolay bedeninizi terk etmez" bitkiselzayiflama.net sitesine çalışmalarını anlatan Uzman'a göre, bitkisel bronzlaşma, sanki saatlerce güneş altında yatmış gibi bir ten sağlıyor. Ama en önemlisi bu bronzluk yaz boyunca kalıcı oluyor! Hem güneşte kızarmayayım, hem de tatlı bir esmerlikte olayım diyorsanız, bitkisel bronzlaşma tam size göre. Fakat bunun bir farklı uygulaması var: Bitkisel bronzlaştırıcı karışımı denize gittiğiniz ilk gün değil, sonraki günler uyguluyorsunuz. İlk bir kaç gün deniz kıyısında koruma faktörü yüksek güneş yağı ile güneşlendikten sonra, bitkisel bronzlaşma yağını kullandığınızda, yaz boyunca kalıcı olacak olan özel bir bronz teni elde ediyorsunuz.

Bronzluğun en çekici hali
Formülün sahibi Volkan Kurt şunları anlatıyor:
"Denize gittiğiniz zamanlarda 3 ve 4 gün geçmeden bitkisel yağı sürmeyin. Bu süre içinde, yüksek koruma faktörü olan bir yağla güneşlenin. Bu söylediğimiz süre sonrasında, akşamüzerine doğru bu bitkisel bronzlaştırıcıyı kullanmaya başlayın. Bir hafta bile geçmeden teniniz çok hoş bir renk alacak. Ve bu renk, yaz boyunca teninizden çıkmayacak."

Bitkisel özlü bronzlaştırıcı aynı zamanda cildi yeniliyor ve vücudun her bölgesinde eşit bir renk sağlıyor. Kadınların bronzlaşma tutkusuna hızlı bir çözüm sunan bu naturel yağ karışımı, isteyene Türkiye'nin her yerine kurye ile ulaştırılıyor.

Herbalium kalıcı bronzluk için bitki özlü güneş yağını incelemek isterseniz, tıklayın!
Yayın tarihi: 04.08.2009
2604
dahafazlası
YORUMLAR

bronzluk güzel ama sağlıklı bronzluk için güneş altında uzun uzun kalmamak gerek,ben bronzlaştırıcı krem kullanmaya çalışıyorum ,çünkü bronzlaşacağım diye deri kanseri de olmak istemem

kamile28 23.08.2009 18:44:01

Bronzlaşmak artık günümüzün gereklerinden biri haline gelmiş durumda. Beyaz tenliler bronzlaşırken biraz daha dikkatli olmak zorunda. Günümüz şartları bakımlılığı ve sağlıklı bronz cildi şart koşuyor.

sabos2323 23.08.2009 16:56:44

Benim tenim esmer olduğu için bu tür bitkilere hiç ihtaiyaç duymuyorum.Güneşlenmek bana yetiyor.Beyaz tenliler için durum daha zor.Onların esmer olması çok zor.

bulut2011 21.08.2009 17:23:11

Ben de beyaz tenliyim.Kremlerden kullandım bir ara fakat bi süre sonra sarı oluyor tenin ve lekeli oluyor.

cigdemöz 12.08.2009 19:34:04

Beyaz tenliyim ve bronz teni çok seviyorum bir ara solaryuma giriyordum ama tehlikeli olduğu için artuk girmiyorum.Ama şuanda bronzlaştırıcı kremler kullanıyorum ve gerçekten çok etkili olduğunu düşünüyorum.Almayı düşünen herkese tavsiye ederim...

gayeozdemir 09.08.2009 22:49:45
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.