Güzellik

30 dakikada ameliyatsız gençleşme!

30 dakikada ameliyatsız gençleşme!

Tek seansla 30 dakikada ameliyatsız, acısız gençleşme...S

Güncellenme tarihi:
güzellik

Her yaştan kadının en büyük tutkusu olan güzellik için uzmanlar durmaksızın çalışıyor. Amerika’nın en çok tercih edilen yüz gerdirme ile 30 dakikada gençleşme yöntemi olan Ultherapi Türkiye’de de uygulanmaya başlandı. Operasyon müdahalesi gerektirmeyen yöntemin en büyük özelliği ise tek seansta arısız ve acısız olarak gerçekleştirilmesi olarak gösteriliyor. Yöntemin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı Medikal Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek ağrısız yüz gerdirme yöntemi ile kadınların daha sıkı bir cilde ve genç bir görünüme kavuşacaklarını ifade etti.

Ameliyat ve Enjeksiyon Gerektirmeyen Gençlik Formülü

Formüle yönelik incelikleri anlatan Dr. Emre Çiçek, ”En bilinen tanımıyla anne karnındaki fetüsü izlemeye imkan tanıyan Ultrasound teknolojisi, şimdi esnekliğini kaybeden sarkmış ciltler, düşük kaşlar ve yılların armağanı kırışıklıkları germe uygulamasında kullanılıyor. Ameliyat ve enjeksiyona gerek kalmadan gençlik formülünü sunan bu yeni teknoloji, iyileşme sürecini de ortadan kaldırıyor”. Diye konuştu. Çiçek tüm yüz uygulamasında 30 dakikalık bir işlemin ardından kişilerin günlük yaşamlarına hemen dönebildiklerini ifade etti.

Tek Seansta Gençleşme

Dr. Emre Çiçek yöntemin inceliklerine değinmeye devam ederek,”Ultheraphy sisteminde kullanılan ‘Deep sea’ adı verilen teknolojide ‘fokus ultrasound’ ile cildin alt tabakalarında sıcak noktalar yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini tamamlayarak yeni collagen üretimine başlıyor. Ardından ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi kendini gösteriyor. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşıyor. Üstelik tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç en az bir sene boyunca korunuyor.” Dedi.

Yayın tarihi: 27.04.2012
4598
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.