Güzellik

2 saatte kusursuz dudaklar...

2 saatte kusursuz dudaklar...

Long Time Liner ile günün her saati bakımlı ve göz kamaştırıcı dudaklar sizi bekliyor!

Hayallerinizi süsleyen, imrenerek baktığınız muhteşem dudaklara siz de sahip olabilirsiniz. Zahmetsiz, acısız ve tamamen doğal Long Time Liner kalıcı makyajı ile daha hacimli, daha dolgun ve daha bakımlı dudaklar sizi bekliyor. Long Time Liner Conture Make-up yöntemiyle istediğiniz kalınlıkta ve renkte dudaklara sahip olacak, doğal güzelliğinizi kat kat arttıracaksınız.

Dolgun ve diri dudaklar güzellik simgesi olduğu kadar aynı zamanda gençliğin, çekiciliğin ve dişiliğin de olmazsa olmazlarındandır. Yüz güzelliğinde en önemli unsurlardan biri olan dudakların da güzel olması yüzün bütünlüğünü tamamlaması açısından çok önemlidir. Dudakların büyüklüğü, dolgunluğu, inceliği veya kalınlığı burun, yanaklar, gözler, kaşlar, çene ve dişlerle uyumlu ve orantılı olmalıdır. Long Time Liner, yüzünüze en uygun ve en orantılı dudak şekline sahip olmanız için 18 yıldan beri dünyada uygulanan ve mevcut en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon yöntemi olan Conture Make-up yöntemi ile dudaklarınızı doğallığını kaybetmeden daha belirginleştiriyor, dişiliğinizi ön plana çıkarıyor.

Long Time Liner Doğal Kalıcı Makyaj Merkezi'nde öncelikle dudaklarınızın, teninize uygun bir renk tonu ile ön çizimi yapılıyor ve ton düzensizlikleri dengeleniyor. Ön çizimden sonra Conture Make-up yöntemi ile dudak çevresi ve içi pigmentleniyor ve 2 saat gibi kısa bir sürede size kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca Long Time Liner conture make-up yöntemi üst deri tabakasına uygulandığı için cildin yenilenme süresi olan iki yıl içinde kayboluyor. Bu da, makyajı farklı şekillerde tekrar yeniletme şansı yaratıyor.
Yayın tarihi: 30.03.2007
1841
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.