Güzellik

10 doğal öneriyle kusursuz olun!

10 doğal öneriyle kusursuz olun!

Kadın güzelliğini geliştirmede yeni eğilimler doğayı işaret ediyor.

Güncellenme tarihi:
10 doğal güzellik önerisi

Vücudu etkileyen çeşitli şifalı otlar ve özleri içerdikleri vitaminler, proteinler, yağlar ve aktif bileşenleri nedeniyle hücre süreçlerinin normalleştirilmesini, kırışıklıkların önlemesini sağlıyor. Bazı meyve asitleri, cildin hızla yenilenmesini destekliyor ve zararlı çevresel etkilerden koruyor. Tahriş olmuş ve sarkmış deriyi daha elastik hale getiriyor. ,

Farklı bakım yollarına ulaşmak isteyenler, tabiatta çok sayıda malzeme ile karşılaşıyorlar. Bizler herbalistler olarak, güzellik ve gençliği uzatmayı öğrenmek isteyenlere yeşil örtüden en faydalı olanları seçerek ayıklıyoruz ve formülleri sunuyoruz. Otlar güzellik ve beslenme kültürünün bir parçası. Geleneksel yollarla vücut, cilt, saç mükemmelliğini elde etmek ve gençliği korumak için onların şifa gücü ve iyileştirici özelliklerini iyi öğrenmek gerekir. Her zaman size uygun doğal bir araç bulabilirsiniz.

Yenilemeyi çiçek özleri ve bitki ekstreleriyle deneyin


Son zamanlarda bir çok bitkinin yeni özellikleri keşfedildi. İçinde katkı maddeleri bulunan güzellik ürünlerinin zararları anlaşıldıkça doğadaki özellikler değer kazandı. Koruma ve yenileme amaçlı bir çok çiçek özü ve bitki ektresi içeren doğal kozmetik üretildi. Bitkilerin olağanüstü özellikleri kırışıkları gideriyor, yaraları iyileştiriyor, derinin metabolik süreçlerini harekete geçiriyor.

Yüz, el, ayak, saç ve cilde yarar sağlayan gerekli koşulları sağlayan antioksidanlar çok pahalı yüz kremleri içinde bulunuyor. Oysa doğadaki bazı ot ve orman meyvelerinde bu antioksidanlar büyük miktarlarda mevcut. Bu doğal ürünlerin tüketimi kırışıklıkları önler ve cildi formda tutar.

-Modern kadın kaç yaşında olursa olsun bakımlı ve güzel görünmek istiyor. Yaşın ilerlemesi sonucunda, kolajen dokusunun yıpranmasıyla sarkma ve kırışıklıkların oluşumu engellenmiyor. Öyle bitki ve besinler var ki bu sorunlara çözüm kazandıran. Özellikle ananas! Bu meyve doğal kolajen üretimini uyarır. Ananas, hem yiyerek hem suyu yüze sürülerek faydalanılan bir "güzellik besini". Mineraller, demir, magnezyum, manganez, potasyum içerir.

 

Yayın tarihi: 21.06.2012
2955
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.