Yağmurlu Havalarda İzlenecek En Güzel Filmler

Güncellenme tarihi:
SENDEN BANA KALAN

Özgür zengin hayatı süren rahat ve hiç bir sorumluluğu bulunmayan üstüne de çok sorumsuz olan biridir. Özgür'ün anne ve babası o küçükken vefat etmişler. Bu yüzden Özgür yedim ve öksüz kalmıştır. Anne ve babası öldükten sonra babaannesi Özgür'ü yanına almıştır daha doğrusu yanına almayı borç bilmiştir. Çünkü oğlundan ve gelininden geriye kalan en önemli şeydir oğulları. Aile zengin olduğu için şımarık büyüyen daha doğrusu büyütülen oğul haliyle hayatta hiç birşeyi umursamamaktadır. Özgür yaşı ilerledikçe olgunlaşması gerekirken hiç bir değişim göstermemektedir. Zaman geçtikten sonra mirasın tek sahibi olacağına inanır. Aslında bu düşüncesi yanlışta değildir ancak tek bir şartı vardır. Özgür'ün babaannesinden kalan tüm mirasa konması için babaannesinin koyduğu tek bir şart vardır.

Çanakkale'nin Adatepe köyüne giderek orda bir yıl zaman geçirmesi gerekmektedir. Aksi durumda mirastan çok küçük bir pay alacak ve umduğu hayata kavuşamayacaktır. İster istemez Özgür bu şartı yerine getirmek için Adatepe'ye gitmek üzere yollanır. İşte Özgür için asıl hayat burada başlamaktadır. Hayatın tüm zorluklarını ve neşesini burada görecektir. Bu zorluk ve neşenin yanında tabi hayatına anlam katacak bir kadın da yaşamına dahil olacaktır. Özgür Adatepe'ye gittikten sonra Elif, Özgür'ün hayatına dahil olur ve büyük aşk başlar.
Yayın tarihi: 17.10.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.