Teneke Kutuları Değerlendirme Yolları

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
4- Teneke kutular ile kaşıklık :

Şimdiye kadarkiler yapılışı gerçekten kolay olan seçeneklerdi. Şimdi size anlatmaya çalışacağımız fikirse biraz daha detaylı bir çalışma gerektiriyor. Eğer vaktiniz varsa ve böylesi uğraşlardan hoşlanıyorsanız mutlaka denemelisiniz.
Önce teneke kutuların iç kesimlerinin eli kesmemesi için o bölümlerini zımparalayın. Ardından renkli hale getirmek için boyayın. Buradaki fikri uygulamak için kalın bir tahtaya ihtiyacınız olacak. Bu tahtayı da kutular ile aynı renge boyayın. Bu tahtanın her iki tarafına kutuları vidalayarak dizeceğimiz için, teneke kutulara delik aynı şekilde tahtaya da vida için delik açılması gerekiyor. Teneke kutulara deliği açmak için bir vida ve çekiç kullanabilirsiniz. Vidayı kutunun üzerine koyup, çekiçle burarak deliği açmak mümkün. Açtığın delikler kutuları tahtaya yerleştireceğiniz yerleri belirlemek için bir referanstır. Bu aşamayı da halletikten sonra geriye sadece kutuları tahta üzerine vidalamak kalacak. Burada asmak için ek bir tutacak da yapılmış ancak ban akalırsa gerek yok. O olmadan da mutfağınızın baş köşesinde tahta kaşıkları koyabileceğiniz süslü ve dekoratif bir kutu sahibi olmuş olacaksınız.
68822
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.