Teneke Kutuları Değerlendirme Yolları

Güncellenme tarihi:
2- Teneke kutular ile mumluk yapımı :

Burada büyük teneke kutular yerine ton balığı kutuları kullanacağınız. İster hepsi aynı boy olsun, isterseniz de büyüklü küçüklü olanları kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, kutuları açtıktan sonra çevresinde eli kesebilecek parçaların kalmamasıdır. Bundan emin olmak için işlemlere başlamadan önce zımpara ile etrafından geçebilirsiniz.
Yıkayıp, kutuları hazır hale getirdikten sonra, önce dışının daha güzel görünmesini sağlamak için, desenli kağıtları etrafına yapıştırarak kutuları süsleyin. Sonra burada resimlerde yer alan örneği birebir yapmak istiyorsanız, kurulara ince halat iplerini bağlayın ve hatta sağlam olmaları için ipleri teneke kutuların etrafına yapıştırın. Burada entresan olan bu mumlukları asma biçimi aslında. İplerin ucuna mandal bağlayın. Ardından da bu mandallar yardımıyla elbise askısına mumluklar takın. Siz buradaki gibi asmak yerine, tek tek bunları duvara yapıştırabilirsiniz (duvarda iz bırakmayan ama yapıştırdıklarınızı da taşıyabilen tablo bantları kullanabilirsiniz)
Yayın tarihi: 14.06.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.