Kadınların 45 Kriz Anı ve Pratik Çözümleri

Güncellenme tarihi:
31) Kendiniz hakkında dedikodu yapıldığına şahit oldunuz. Sakin olun ve asıl suçun sözü söyleyen kişiye ait olduğunu anlayın. Eğer konuşmaya ofisinizin veya gittiğiniz restoranın tuvaletinde şahit olduysanız, kabinden dışarı çıkıp sözü söyleyen kişiye yaklaşın ve “Tesedüfe bak! Benden bahsediyorsun ve ben de buradayım! Benimle olan sorunlarını keşke benimle konuşsaydın” deyin.

32) Bir arkadaşınız internete sizin hiç de uygun olmayan bir fotoğrafınızı koymuş.Kariyerinize zarar verebileceğini söyleyerek, kaldırmasını rica edin. "Şirkette çalışanların internetteki fotoğraflarını araştırıyorlar. Sorun yaratmak istemiyorum ama sekiz yıl önce çektirdiğim bu fotoğrafın kariyerime zarar vermesini hiç istemiyorum" deyin.

33) Tuvaleti kokuttunuz. Mum yakın veya oda spreyi sıkın. İkisi de yoksa küvetin içine sıcak suyu akıtın, içine kokulu sabun atın ve bir dakika boyunca kokunun banyoya yayılmasını bekleyin.
Yayın tarihi: 17.03.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.