Kadınların 45 Kriz Anı ve Pratik Çözümleri

Güncellenme tarihi:
1) Arabanız çalışmıyor. Benzininiz var ve araba doğru viteste değil mi? Direksiyonun arkasındaki gösterge panelinde herhangi bir ışık yanmıyorsa, akü bağlantılarını kontrol edin. Eğer gevşemişlerse ve motoru çalıştırdığınız anda sesler geliyorsa, yakınızdaki bir kişiden yardım isteyip, arabayı vurdurarak çalıştırmayı deneyin. Eğer çalışıyorsa, servise gidip, akünüzü kontrol ettirin. Ama eğer çalışmazsa ve hâlâ sesler duymaya devam ediyorsanız, sorun marştan kaynaklanıyor olabilir ve arabanızın servise gitmesi gerekir. benzin kokusu alıyorsanız, hemen motoru kapayıp, arabanın yanından uzaklaşın. Arabanızda sızıntı olabilir ve bunun hemen tamir edilmesi gerekir.

2) Eski sevgiliniz ve kız arkadaşına rastladınız. En önemli şey kendinize hakim olmayı başarabilmenizdir, bu yüzden de kendinizden emin bir şekilde oturun veya ayakta durun. Sonra da sizi mutlu eden bir şey hayal edin. Tokalaşmak için elini uzatan ilk siz olun ve kendinizi tanıtın. Ama fazla uzatmadan, kısa tutun bütün bu yaptıklarınızı. Bir yere geç kaldığınızı söyleyin ve yanlarından ayrılın.
Yayın tarihi: 17.03.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.