Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Taktikleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Çok acı çeken arabesk bir imaja bürünmeyin. Neşeli görünün ama içinizin kan ağladığını da her fırsatta tavırlarınızla gösterin.

Bu herkesin bildiği insan psikolojisidir; kaçan kovalanır. Bu döngüye kesinlikle girmeyin ve sahip olduğunuz değerli duyguyu böyle çocukça saçmalıklara kurban etmeyin. Unutmayın; siz aşıksınız ve bu dünyada başınıza gelebilecek en yüce duygu bu. Hiç kimse aşık olduğunuz için size kızamaz ve hatta birçok insan bu duyguya sahip olabilecek kadar güçlü bir kalbiniz olduğu için sizi kıskanır bile. Bu nedenle korkmayın ve karakterinizi bozmayın. Karşınızdaki insanın üzerine gitmek, aralıksız olarak ona ne kadar acı çektiğinizi anlatan mesajlar çekmek, onsuz olamayacağınızı haykırmak... Bu tarz bir arabesk süreçten kaçınmak sizin faydanıza olur. Her zaman olduğunuz gibi güçlü bir şekilde ayaklarınızın üzerinde durun ve karakterinizi yansıtın. Fakat bu esnada içinizin kan ağladığını da hissettirin. Göz göze geldiğiniz bir anda bakışlarınızda bulacağı acı dolu bir anlam, siz yürürken ayaklarınızla anlamsızca vurduğunuz taşların fırlayışı ve belki de yalnızca bir ağaca sarılmanız... O sevgiye muhtaç ruhunuzu evrene sunmanız... İşte böyle bir görüntüdür aşık olduğunuz kişinin sizi tekrar istemesine olanak sağlayacak şey.
42958
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.