Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Taktikleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Aşık olduğunuz kişiye değiştinizi, değişebileceğinizi ve hatta onun için her şeyi yapabileceğinizi gösterin.

Eğer bir insan sevdiği halde birlikte olduğu kişiyi tekediyorsa, birçok durumda neden karşısındaki insanın asla değişmeyeceğini düşündüğü bir yönü olmasıdır. Fakat siz, kalbinde aşk acısı taşıyan birisi olarak zaten aşkınız için her şeyi yapabileceğinizi biliyorsunuz/hissediyorsunuz, bunu size söylemeye gerek bile yok. Önemli olan şey bunu karşınızdaki insana yansıtabilmek. İlişkinizin bitmesine neden olan en büyük problemi düşünün ve bu problemde sizin hangi özelliğinizin payı olduğunun analizini yapın. Eğer elde ettiğiniz şeyi değiştirebileceğinizi karşınızdaki insana gösterirseniz, çok ama çok büyük bir yol alacaksınız.
Fakat unutmayın; bu işi aşık olduğunuz kişinin gözüne soka soka yapmayın ve ekseriyetle gösterişten uzak durun. Zamana bırakın. Örneğin bırakın sizdeki değişimi gören bir arkadaşı gidip ona anlatsın veya değişimizin sonunda elde ettiğiniz bir şeyden dolaylı olarak haberi olsun. En kritik noktayı anlamışsınızdır; değişmeniz ve bu değişime göre davranmanız şart.
42961
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.