Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Taktikleri

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Ona, kalbinin derinliklerinde sizin bulunduğunuzu ve birlikte sahip olduğunuz anıların her şeyden daha anlamlı olduğunu gösterin.

Eğer gerçekten sizi aşkın derinliklerine götüren ve dünyanın en yüce duygularını tattıran bir ilişkiniz olduysa, karşınızdaki kişinin de en az sizin ona aşık olduğunuz kadar size aşık olduğunu düşünmek yanlış olmaz. Aşk tıpkı bir çiçek gibi karşılıklı büyür. Siz ondan güneşin enerjisini alırsınız ve ona yaşaması için gerekli olan oksijeni verirsiniz. İşte böyle sahip olursunuz gerçek aşk duygusuna...
Yaşanan bazı şeylerden dolayı karşınızdaki insanın kalbinin derinliklerinde yatan duygular bastırılmış ve geri plana itilmiş olabilir. Bilirsiniz, acı ve öfke insanı tamamen kontrol edebilir. Eğer aşık olduğunuz kişinin sizi hala sevdiğine inanıyorsanız ve kötü yaşanmışlıklardan dolayı bu duygusunu istemsizce bastırdığını düşünüyorsanız, bu duygunun varlığını ona göstermelisiniz. Güzel anılarınızı hatırlatacak ve sizinleyken sahip olduğunu mutluluğu özlettirecek küçük yönlendirmeler yapmayı deneyebilirsiniz. Aşkınız için bunu yapmalısınız.
42908
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.