Baharda Ne Yapmalı?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
TELEVİZYON

23- BLU TV: Kısaca Netflix’in yerlisi diyelim ve hatta şu an itibariyle içerik açısından Netflix Türkiye’den daha güncel olduğunu belirtelim ve film, dizi, program izleme platformu Blu TV’nin adını bu baharda epey duyacağınızı not edelim.

24- HANIM KÖYLÜ: Güzel kızlarını dışarıya vermeyen ancak köye damat kabul eden ‘Hanım Köylü’de kadınların egemen olduğu bir dünya... ‘Güzel Köylü’ ekibinin yeni projesinde, Marmaris’in şahane doğasının yanı sıra başrollerde Yusuf Çim, Gülsim Ali ve Mehmet Özgür var. (Star)

25- HAYATIMIN AŞKI: Hayatının aşkını bulmak için zorlu bir yola giren Gökçe, hiç tahmin etmediği maceralar yaşayacak ve çok yakışıklı iki erkek arasında kalacak. Gökçe’yi Hande Doğandemir oynuyor. Çok yakışıklı iki erkek de Berk Hakman ve Serkan Çayoğlu. (Kanal D)

26- GAME OF THRONES: Türkiye’deki kanalı CNBC-e yayın hayatına son verdiği için yeni sezon hangi kanalda gösterilecek henüz kesinleşmiş değil (büyük ihtimalle TLC olacak) ama ‘Game of Thrones’un altıncı sezonu 24 Nisan’da başlıyor Jon Snow’lu veya Jon Snow’suz... İzlenecek tabii!

27- ABLUKA: Uluslararası festivalleri dolaşmış, Venedik’te Jüri Özel Ödülü’nü ve Adana’da Altın Koza’yı almış ‘Abluka’ televizyonda ilk kez gösterilecek. Yönetmen Emin Alper, oyuncular Mehmet Özgür, Berkay Ateş, Tülin Özen. (Moviesmart Türk)
9043
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.