Baharda Ne Yapmalı?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
STİL

Hazırlıklı olun, karmakarışık bir yaz bizi bekliyor. Rengârenk, alacalı bulacalı, desenin desen üstüne bindiği tasarımlarla neşeleneceğiz. Transparan, dantel ve file detaylarla heyecanlanacak, baştan aşağı beyazlar giyinip masumiyeti arayacağız.

11- BİRİNCİLİK YİNE BEYAZIN: İlkbahar-yaz koleksiyonlarında beyaz hâkimiyetine alışığız ama bu yaz yüksek doz beyaz. Belki de geri kalan kısımda renkler cirit attığı, desenler halay çektiği için yeni sezonun yüzde ellisi beyaz.

12- MİNİK PENCERELERİ ARALAYIN: Geçen yazın en önemli trendlerinden dantel varlığını koruyor ama bu yaz üst sıralardaki yerini file detaylarına bırakıyor. İrili ufaklı filelerle bezeli elbiseler plaj dışında da giyilmeye başlayacak.

13- ŞEFFAF YAZ KAPIDA: Transparan pantolon da olur mu demeyin! Yaptılar... Transparan pantolonlarla birlikte transparan ayakkabılar da geri döndü. Aksesuvar olarak da tabii ki içi tamamen gözüken çantalar! İçimizin dışımızın bir olduğu bir yaz bizi bekliyor.

14- ETİKETE BAKMAYA GEREK YOK: Lüks bağırmaya başladı. Minimalizm öldü, gösteriş ve abartı dönemi geri geliyor. Hal böyle olunca Lanvin’inden Louis Vuitton’una bütün markalar logolarını ve isimlerini kıyafetlerin üzerine bastı.

15- MOM JEAN'LER GELİYOR: Çok şükür yaz sıcağında bacağımıza iyice yapışan skinny jean trendi sona erdi. Yerini yüksek belli bol kesim, kısa paça mom jean’ler alıyor. Anne jean’lerin ismine bakmayın, Serenay Sarıkaya’da durduğu gibi seksi duracağına emin olabilirsiniz. 16- DESEN DESEN ÜSTÜNE: Desenli bir gömleği bambaşka desenli bir pantolonla giymeye var mısınız? Varım diyorsanız sürrealist bir ressamın eseri gibi dolanmaya ve biraz göz yormaya hazır olun.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.