Baharda Ne Yapmalı?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
FESTİVAL

7- İSTANBUL X BERLIN ENSEMBLE (XJAZZ FESTİVAL): 12-17 Nisan arasında eşzamanlı olarak Ankara ve İstanbul’da gerçekleşecek festivalin İstanbul-Berlin müzik köprüsü kurma hedefi var. Son gününde Ediz Hafızoğlu, Cenk Erdoğan, Paul Kleber ve Hüsnü Şenlendirici Sebastian Studnitzky yönetiminde sahne alıyorlar.

8- BEIRUT: 28 Mayıs’ta İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta. Indie rock’ın çıtası en yüksek gruplarından Beirut’un tek konserlik İstanbul çıkarması. Son ve şahane albümleri ‘No No No’ kapsamında bir turneden söz ediyoruz. Müziklerindeki Balkan tadı enfes.

9- CHILL OUT FESTIVAL: 28-29 Mayıs’ta İstanbul Life Park’ta. Sahne alacak isimler belli olmasa da biletinizi hemen alın. Şehirden doğal ortama; funk, house, soul, elektronik dinleyerek ‘cool’ bir müdavim kitlesiyle sosyalleşmeye kaçmak için güzel fırsat.

10- PARKFEST: 15 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta. “Şehrin göbeğinde farklı türlerden yeni bir şeyler dinleyeyim; festival gibi olsun ama bir günde bitsin” diyorsanız tam size göre. Rap’çi Azelia Banks, Riff Cohen ve yıldızı yeni parlayan Jain var.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.