Baharda Ne Yapmalı?

Güncellenme tarihi:
FESTİVAL

7- İSTANBUL X BERLIN ENSEMBLE (XJAZZ FESTİVAL): 12-17 Nisan arasında eşzamanlı olarak Ankara ve İstanbul’da gerçekleşecek festivalin İstanbul-Berlin müzik köprüsü kurma hedefi var. Son gününde Ediz Hafızoğlu, Cenk Erdoğan, Paul Kleber ve Hüsnü Şenlendirici Sebastian Studnitzky yönetiminde sahne alıyorlar.

8- BEIRUT: 28 Mayıs’ta İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta. Indie rock’ın çıtası en yüksek gruplarından Beirut’un tek konserlik İstanbul çıkarması. Son ve şahane albümleri ‘No No No’ kapsamında bir turneden söz ediyoruz. Müziklerindeki Balkan tadı enfes.

9- CHILL OUT FESTIVAL: 28-29 Mayıs’ta İstanbul Life Park’ta. Sahne alacak isimler belli olmasa da biletinizi hemen alın. Şehirden doğal ortama; funk, house, soul, elektronik dinleyerek ‘cool’ bir müdavim kitlesiyle sosyalleşmeye kaçmak için güzel fırsat.

10- PARKFEST: 15 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta. “Şehrin göbeğinde farklı türlerden yeni bir şeyler dinleyeyim; festival gibi olsun ama bir günde bitsin” diyorsanız tam size göre. Rap’çi Azelia Banks, Riff Cohen ve yıldızı yeni parlayan Jain var.
Yayın tarihi: 27.04.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.