Baharda Ne Yapmalı?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
50- BROOKLYN: İrlandalı bir kızın Brooklyn’de kendine gelecek arama çabası. Filmdeki performansıyla Saoirse Ronan ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında Oscar’a aday olmuştu. (29 Nisan)

51- X-MEN-APACALYPSE: Ve karşımızda bu kez mutant âleminin en güçlü üyesi ‘Apocalypse’... Yönetmenliğini Bryan Singer’ın üstlendiği yapımın başrollerinde James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence ve Oscar Isaac gibi isimler var. (19 Mayıs)

52- İSTANBUL FİLM FESTİVALİ: ‘Yedi tepeli şehrin’ sinemasal hafızası niteliğindeki faaliyet, bu yıl 35. kez ‘yedinci sanat’ın hizmetinde. 7-17 Nisan’da çok sayıda yapımın ilk gösterimleri gerçekleştirilecek, birçok sinemacı İstanbul’a gelecek. Ankara Film Festivali: Başkentin sinema izleyicisini 28 Nisan-8 Mayıs’ta yoğun mesai bekliyor. 27. Ankara Film Festivali, baharı beyazperdede karşılamak isteyenler için çok sayıda yapımla huzurlarımızda olacak.
9181
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.