Aşkınızı Test Edecek 12 İnsani Durum

Güncellenme tarihi:
Ter kokusu

Mekan: Sinema

Zaman: Cuma akşamı - Aylardan Şubat

Konsept: Soğuktan korunma kılıklı öpüşme, koklaşma gerçeği

Hava soğuk, kıçımız donmasın bari sinemaya gelelim dediniz... Sinemaya geldiniz. Montlar çıkarıldı, koltuğa yerleşildi. Bir dakika ya, bir koku var sanki ya, Allah Allaaaahhh böyle ekşi ekşi, kebap desem değil, ayak kokusu desem değil, ay ne bu ya derkeeen, canım ben bir tuvalete gidiyorum der ve ayaklanır, arkasında da buram buram o muhteşem kokusunu bırakır. 130 dakika filme girmişsin, birazdan gelip yine yanına oturacak, kaçacak yerin yok, şimdi düşünce gücüyle koku alma duyunu kapatacaksın yavrucum hadi ommmm... Hayaller Paris gerçekler Eminönü tamamen bu işte.. Sen neler hayal etmiştin oysa ki? Hayallere "dalasım" var. Öndeki koltuktan arkaya dönen Murathan Mungan mı ya?

Kokuyla kafam iyi oldu, halüsinasyona bağladım. Hocam uzanamayalım aman diyim, mümkün oldukça uzak duralım birbirimizden nolur, film başlasın, neyse cezamız çekelim, karmayı temizleyip gidelim. Sonra da neden hemen kalkıp gitmedim ki, kendime bunu çektirdim diye dövünelim ama olur mu?
Yayın tarihi: 24.02.2015
50989
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.