10 Adımda Cimri Erkek Avı

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Kadınların en büyük sorunsallarından biri de ''cimri erkek sorunsalı'' dır. Tamam kabul ediyorum tabi ki kadında çalışmalı kendi ayakları üzerinde durmalı tek hedefi zengin bir koca bulup onun parasıyla yiyip içmek olmamalı ama yanında olan erkeğin de maddi olarak az da olsa kadına destek olması şart. (Ayy beni neden Paris'e götürmüyor'',''yaaaa aşkımmm bu araba ne kadar güzel hadi alalım'' tarzı isteklerden bahsetmiyoruz burada. Ha evet bütün bunları yapsa tabi ki çok güzel olur ama henüz böyle bir erkeğin dünyaya gelmediğini varsayarak bunu pas geçiyorum.)

1. Çıkarcı Cimriler

Bu tip cimriler genelde ilişkinin ilk başlarında elinizi cebinize attırmazlar. Siz dahil çevrenizdeki herkese sürekli bişiler ısmarlama peşindedirler. Buradaki amaç sizi önce ne kadar da eli açık diye düşünmeniz ve çevrenizdeki tüm arkadaşlarınızın da size ''ayyy ne iyi çocuk sakın bunu kaçırma. Gerçi sen salaksındır bişi yapar kaçırıverirsin güzelim çocuğu ayyy baksana ne tatlı gülüyor :))'' tarzında sözler söyleyip sürü psikolojisine girip sizinde öyle düşünmesini sağlamaktır ama yemezler!
14915
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.