Vajina Kokusuna Karşı Önlemler

Güncellenme tarihi:
Narenciye

Narenciye gıdalar, vajinal bölgedeki enfeksiyonların tedavisinde etkin olarak kullanılabilir ve kokuları önleyebilir. Yapısında yer alan C vitamini sayesinde, bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücutta bulunan zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olabilir. Bağışıklık sisteminin daha güçlü olması ise vajinal kokuya neden olan zararlı bakterilere karşı mücadele edilmesini kolaylaştırır. Üzüm, portakal, limon, greyfurt, ananas ve benzeri gibi meyveleri kadınların sıklıkla tüketmesi gerekir. Narenciyeler aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonlarının her türlüsüne karşı savaşmaya yardımcı olur.

Sonuç olarak, vajinal koku ile başa çıkmaya çalışırken sakin olmak önemlidir. Sadece biraz sabır ve en iyi sonuçları almak için yukarıda belirtilen uygulamalardan sizin için uygun olanı seçin. Eğer istenen sonuçları elde edemiyorsanız hemen bir doktora başvurun.
Yayın tarihi: 28.04.2016
910449
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.