Estetik, vücudumuzu yeniden şekilendiriyor!

Güncellenme tarihi:
KARIN GERME (ABDOMİNOPLASTİ)

Doğum sonraları başta olmak üzere kilo vermelerden sonra karın bölgesinde yağlanma ve karın cildinde sarkmalar görülür. Göbek deliği açılmış ve göbeğin altında cilt çatlakları da oluşmuştur. Karın bölgesindeki yağlar çoğu kez bel bölgesine kadar taşarak bel oyuğunu yok eder ve mide üzerinde de bombelik yapar. Tüm bu deformasyonlar bir operasyonla giderilebilir. Abdominoplastide hedef karın kaslarındaki yırtığı onarmak, cilt ve yağ fazlalığını almak, göbek altındaki çatlakları gidermek, yeni estetik görünümlü göbek deliği, mide bölgesi ve bel oyuğunu oluşturmaktır.Operasyon sonrası iyileşme süresi on gündür. Fazla kilo alıp-verilmediği, tekrar hamile kalınmadığı sürece yapılan işlem kalıcıdır.

MİNİ KARIN GERME (MİNİABDOMİNOPLASTİ)

Göbek deliğinin altında yağlanma ve cilt sarkaması olup, diğer bölgelerinde deformasyon olmayan kişilere yapılır. Sadece göbek altındaki cilt ve yağ fazlalığı alınarak estetik görünüm sağlanır. İyileşme süresi ortalama 5-7 günde tamamlanır. Kiloya dikkat edildiği taktirde işlem kalıcıdır.
Yayın tarihi: 16.04.2014
19273
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.