Bu önerilere kulak verin!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
3. Profesyonel yardım alın

Uzun zamandır sürdürdüğünüz birlikteliğinizin artık sonuna geldiniz. Bütün sosyal ve özel hayatınız yeniden yapılanmaya uğruyor. Bir taraftan duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmeye çalışırken bir yanda da tek başına devam etmeniz gereken hayatınıza alışmaya çalışmak zor olabilir.

Araştırmalar, ayrılmayı isteyen tarafın bile bundan sonraki yaşamını ve ilişkilerini daha sağlıkla devam ettirebilmek için profesyonel yardım alması gerektiğini vurguluyor.

Boşanma, yalnızca özel hayatı derinden etkileyen bir olgu değil, aynı zamanda genel iletişimi ve sosyal duruşu da değiştiren ve yeniden bir yön belirleyeceğiniz önemli bir gelişme. Bu yüzden geri kalan hayatınızda artık eşiniz olmadan yeniden hasarsız ve mutlu bir şekilde devam edebilmek için mutlaka profesyonel bir yardım alın.

Olayları dışarıdan bir göz olarak değerlendirmeye ihtiyacınız olacak. Bu yardımı bir zayıflık olarak değil destek olarak görün.
17051
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.