Mahmure

Galeri

Moda

Ünlülerden stil önerileri!

Güncellenme tarihi: 31.10.2016
Hande Subaşı (Türkiye eski güzeli, oyuncu)

Abur cubur dahil herşeyi yerim

1- Rahat ve şık. Mesleğim gereği de her karaktere bürünmek zorunda olduğum için de bende pek bir alışveriş hevesi yok. Çok yoruluyorum, bana çok zor geliyor. Belki bundan kaynaklanıyor. Modelliğe başlamadan daha meraklıydım, sanırım doydum. Hayata bakış açım da böyle. Çok uçlarda olmayı sevmiyorum. Başarılı, güzel gidiyorum, karşılığını da alıyorum. Fazla hırs yapmayı gerekli bulmuyorum.

2- Güzellik, bir insanın kişiliği ve yaşam tarzıyla bir bütündür.

3- Özellikle makyajlı olduğumda göz makyajım için ayrı bir ürünüm var onunla yüzümü temizlerim, ardından jelle ve ılık suyla yıkar, tonikle de temizleyip üzerine nemlendiricimi kullanırım. Mümkün olduğunca makyajsız olmaya ve cildimi derinlemesine temizlemeye dikkat ederim. Mesela hiçbir zaman makyajla uyuduğumu bilmem. Zaman zaman saçıma badem yağı ve Bepanthene’den karışım yaparım. Cildim için de kullandığım markanın peeling kremi var. Haftada bir, iki kez onu yaparım.

4- Aslında yüzmeyi çok seviyorum ama İstanbul’da fırsat bulamıyorum. Fitness yapmayı asla düşünmem. Bir kere çok sıkıcı, bir de vücudum çok kaslı. Salon hareketlerini yaparsam çirkin bir görüntüm olacağına inanıyorum. Bence en iyisi yürüyüş ve yüzme.

5- Bazı insanlar günde sadece bir bardak su içer, içmezseler akıllarına gelmez. Benim çantamda mutlaka bir şişem vardır. Veya başucumda mutlaka bir bardak vardır. Bir de küçüklüğümden beri meyveyi hayatımdan eksik etmem. Yemek de ayırt etmem. Bir tek kerevize soğuk bakıyorum! Onun dışında abur cubur da dahil her şeyi yiyorum.
12736
YORUMLAR

ceyda düvenci çok beyeniyorum.

mucuk82 09.10.2009 08:53:39
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.