Mahmure

Galeri

Moda

Tasarımcılardan 2017'nin Trend Gelinlikleri

Güncellenme tarihi: 21.12.2016
Zarafetini yitirmeyecek oranda kabarık tasarımların yanında, ‘balık’ kesime kadar uzanan değişik hacim denemeleri yaptık. Gelinliklerde su damlası gibi ışıldayan zarif dantellerin, farklı yoğunlukta ve üst üste kullanımları hakim. Özellikle etek üzerindeki ışıltı çeşitlemeleri, bu senenin en önemli yeniliklerinden. Saç aksesuarlarında da renk ve orantılı ışıltı hakim.

Saç-makyaj ve mücevher seçimi:

Gelinlere saç ve makyaj için vereceğimiz en iyi öneri, doğru kişilerle çalışmaları yönünde olacaktır. Doğru makyaj bizim için doğal olandır. Saç için de aynı şey geçerli. Gelinlik, duvak ve aksesuarın en doğru bütünlüğü sağlayacağı toplu, yarı toplu veya açık saçlar ama doğal saçlar! Ve çok yalın balerin topuzları.

Mücevher seçimi yaparken gelinlikle ve birlikte kullanılacak aksesuarlarla uyumlu olmasına dikkat etmek gerekiyor. Bizim en yakıştırdığımız mücevherler, vintage görünenler.

Boy ve vücut yapısına göre gelinlik seçimi:

Kişinin vücut yapısı ve oranları, gelinliğin olması gereken silüetini belirler. Saçı ve teni, renk koordinatlarını verir. Bu kişiden kişiye değişir. En doğru tasarım, kusurları gizleyip güzelliğini yücelten, mutlu ve rahat hissettirecek olandır. Bu konuda profesyonellere danışmalarını ve bol bol deneme yapıp vücutlarını tanımalarını öneririm gelin adaylarının.

Gelinlik kişiye özel olmalı:

Bizim gelinlerimizde bu yaz da straplez, optik beyaz veya aşırı kabarık gelinlikler göremeyeceğiz. Düğün hazırlığı birçok detayı barındıran bir süreç. Bu süreçte doğru kişilerle çalışmak çok önemli. Biz herkesin gelinliği kendisinin olmalı diyerek ‘kar tanesi’ gibi eşsiz tasarımlar yapmaya özen gösteriyoruz. Tasarımlarımızı tercih eden misafirlerimizi hayallerinin ötesinde uğurluyoruz.
20688
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.