Mahmure

Galeri

Moda

Tasarımcılardan 2017'nin Trend Gelinlikleri

Güncellenme tarihi: 21.12.2016
Banu Güven

Varolan trendlerin takipçisi değil katkıda bulunanı olmak bizi daha fazla mutlu ediyor. Gelinlik gibi kuralları olan bir alanda taze öneriler ve fikirler üretip geliştirmeye çalışıyoruz. Doğanın sonsuz kaynaklarından zarar vermeden faydalanıyoruz.

Biz hep doğal gelinler görmek istiyoruz. Neutralize’16 koleksiyonumuzda da yine doğadan esinlenip bu kez deniz temasıyla tasarladık. Koleksiyonun bütününde su altının yavaşlığında uçuşan ipek şifonları ve ipek tülleri, deniz kabuğu etkisini hissettiren pliseleri, farklı karakterde Fransız dantellerini ve özel işlemeleri suyun yansıtıcılığına gönderme yapan simetrik kompozisyonlarda birleştirdik.

Flow’17 koleksiyonumuzda ise imzamız haline gelen kol ve sırt detaylarını daha ileriye taşıyarak vücudu şekillendirici konstrüksiyonlar üzerinde çeşitledik. Soğuk tonların ağırlıkta olduğu tasarımlarda, birçok farklı malzemeyi bir arada kullandık. Kol ve sırt detaylarını vücudu şekillendirici konstrüksiyonlar üzerinde çeşitledik.
20805
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.