Galeri

Tasarımcılardan 2017'nin Trend Gelinlikleri

Güncellenme tarihi:
Zeynep Tosun:

2017’de Bohem gelinlikler ön plana çıkıyor. Artık insanlar salon gelini olmayı çok fazla istemiyorlar. O yüzden genelde hafif ve balık modeller tercih ediliyor. Normalde dökülen, uçuşan modeller en çok tercih edilenler. Bunun dışında duvaklar da çok çok önemli. Biz gelinlikle duvakların el emeği göz nuru olmasından yanayız. Kesinlikle gelinliğin modeline uygun olması lazım duvağın.

Gelinlik tasarlarken öncelikle gelinin ne istediğini bilip bilmemesi ve psikolojisi bizim için çok önemli. Ayrıca, içinde rahat edeceği bir gelinlik olması da dikkat edilmesi gereken bir durum. Özellikle çok trendy veya volüme gelinliklere gitmiyoruz. Gelinliğin, gelinin karakterini yansıtması en önemsediğimiz konu.

Gelinlik seçerken boy ve vücut şekline dikkat!

Bu gerçekten kişiye özel bir şey olduğu için çok değişiyor. Fakat, örneğin büyük göğüslülere veya kalın belli gelin adaylarına kabarık modeller önermiyoruz . Kişinin kendi proporsiyonuna göre gelinlik seçmesi çok önemli.
Yayın tarihi: 21.12.2016
21515
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.