Galeri

Stilinizi Yıldızlar Belirliyor!

Güncellenme tarihi:
YENGEÇ

Yengeç kadını önce uzun ve dikkatli bir şekilde gözlemler, ardından kendine uyarlar. Alışkanlıklar insanıdır, dolayısıyla giyimindeki tek değişiklik çorabının iplik numarası olabilir. Chloe'nin siyah ipek, kavisli belli elbisesi bu burcun stilinin tipik örneğidir. Agresiflikten uzak yapısı nedeniyle şok edici yenilikler ona göre değildir. Kendi yarattığı uyuma sıkı sıkıya bağlıdır, durmadan tüketilip çöpe atılan stiller yerine tek ve sürekli bir stile inanır.

Stella McCartney'in pembemsi ceketi ve Celine'in trençkotu da onun zor elemelerinden geçebilir, zira üzerine ne geçirirse geçirsin bedeninin kıvrımlarını vurgulamalı, mükemmel kalıp ve kumaşa sahip olmalı ve partnerince de onaylanmalıdır. Butiklerin kabusudur, saatlerce değişik kıyafetleri deneyip hiçbir şey almadan çıkabilir. Bu mükemmeliyetçilikten tabii ki Giorgio Armani, Oscar de la Renta ve Vera Wang gibi yengeçlerin moda imparatorlukları doğmuştur.
Yayın tarihi: 04.03.2015
234760
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.